• یکشنبه ۲۲ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-3087-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

اعلام آمادگی سه دانشگاه‌ استان مرکزی برای اعزام دانشجو به پیاده روی اربعین

مدیر اجرایی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان استان مرکزی گفت: دانشگاه اراک، دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه صنعتی اراک برای اعزام دانشجویان، اساتید و کارکنان به شکل کاروانی به پیاده روی اربعین اعلام آمادگی کرده‌اند.

علی صالحیان در گفت‌و‌گو با ایسنا، منطقه مرکزی، در خصوص اعزام دانشجویان به عتبات، اظهار کرد: نخستین جلسه هماهنگی ستاد اربعین دانشگاهیان هفته گذشته با حضور معاونان فرهنگی دانشگاه‌ها، مسئول بسیج دانشجویی، مسئولین دفاتر نهاد در دانشگاه برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه هر یک از اعضا دیدگاه‌های خود را بیان کرده و دانشگاه، اراک، دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه صنعتی برای اعزام دانشجویان، اساتید و کارکنان به شکل کاروانی اعلام آمادگی کردند.

مدیر اجرایی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان استان مرکزی تصریح کرد: دفاتر بسیج دانشجویی همچون سنوات گذشته مسئولیت دریافت و تطبیق مدارک خروج از کشور دانشجویان را به منظور دریافت مجوز خروج از کشور از طریق سقا بر عهده گرفته اند و شورای امور عتبات دانشگاهیان باید درخصوص تایید مجوزهای خروج از کشور با همکاری نظام وظیفه اقدامات لازم را انجام دهد.

صالحیان بیان کرد: در حال حاضر وام‌های 700 هزار تومانی و یک میلیون تومانی از طریق صندوق رفاه دانشگاهی و یک وام دو میلیون تومانی با بازپرداخت 18 ماهه از طریق ستاد امور عتبات دانشگاهیان به دانشجویان پرداخت می‌شود و همچنین به دانشجویانی که از  طریق کاروان‌های دانشگاهی اعزام شوند یک بسته فرهنگی نیز تعلق می‌گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: