• دوشنبه ۲۳ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-3487-5
  • خبرنگار : 10147
  • منبع خبر : ----

معاون استاندار خبر داد:

حضور 7 شرکت دانش بنیان در نمایشگاه الکامپ استان مرکزی

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری با بیان اینکه 8 سمینار تخصصی در سیزدهمین نمایشگاه الکامپ استان برگزار خواهد شد، گفت: در این دوره از نمایشگاه 7 شرکت دانش بنیان حضور خواهند داشت.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، سعید فرخی در حاشیه جلسه هماهنگی برگزاری نمایشگاه الکامپ در استان در جمع خبرنگاران، گفت: سیزدهمین نمایشگاه تخصصی الکامپ از 30 مهرماه تا 4 آبان ماه سال جاری در محل نمایشگاه بین المللی استان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در این دوره از نمایشگاه  شرکت هایی در زمینه نرم افزار، سخت افزار، شبکه و ارتباطات، تلفن همراه و گوشی های هوشمند، اتوماسیون اداری، امنیت ماشین های اداری، هوشمند سازی، دولت و بانکداری الکترونیک، رسانه های دیجیتال، رباتیک، داده های اینترنتی حضور داشته و آخرین دستاوردها و تکنولوژی های روز شرکت خود را به عرصه عموم به نمایش خواهند گذاشت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گفت: اقدامات و تدابیر لازم برای هر چه با کیفیت تر برگزار شدن این نمایشگاه نسبت به سال های گذشته صورت گرفته است و بیش از 2 هزار متر مربع برای فضای نمایشگاهی و غرفه ها در نظر گرفته شده است. در کنار نمایش و معرفی آخرین دستاوردها شرکت ها، برنامه ها و کارگاه های متعددی در طول مدت برگزاری نمایشگاه برگزار خواهد شد که می توان به برگزاری مسابقات رباتیک و گیم سنتر، مرکز بازی های رایانه ای، نخستین دوره استارت آپ و غیره اشاره کرد.

فرخی در پایان با بیان اینکه در این دوره از نمایشگاه 7 شرکت دانش بنیان حضور خواهند داشت، گفت: 8 سمینار تخصصی در طول برگزاری نمایشگاه ها با حضور صاحب نظران و اساتید برگزار خواهد شد، که استانداری از وزیر ارتباطات طی نامه ای دعوت کرده است در این نمایشگاه حضور داشته باشد.

به گزارش ایسنا، این نمایشگاه به همت استانداری با مشارکت اداره کل فناوری و اطلاعات و ارتباطات سازمان نظام صنفی رایانه ای برگزار خواهد شد، که علاقه مندان برای بازدید می توانند در تاریخ های مذکور از ساعت 16 الی 21 در محل نمایشگاه های بین المللی حضور بهم رسانند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: