• چهارشنبه ۲۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-4285-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

در مرحله استانی بیست‌ویکمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی؛

815 اثر قصه گویی در استان مرکزی تولید شد

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان استان مرکزی گفت: ۸۱۵ اثر قصه‌گویی در استان مرکزی در بیست‌ویکمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در بخش‌های تخصصی، بزرگسالان، مقاله‌نویسی و ۹۰ ثانیه‌ای تولید شده است.

جهانبخش قنبری در حاشیه برگزاری مرحله استانی بیست‌ویکمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه مرکزی، اظهار کرد: مرحله استانی این جشنواره با محوریت اهداف تربیتی کانون پرورش فکری در حال برگزاری است و در ادامه مراحل منطقه‌ای، کشوری و بین‌المللی این جشنواره بگزار می شود.

وی افزود: این مرحله از جشنواره در روزهای بیست‌و‌پنجم و بیست‌وششم مهر‌ماه به صورت حضوری در حال برگزاری است و نفرات برگزیده به مرحله منطقه‌ای که به میزبانی استان مرکزی و با حضور استان‌های کرمانشاه، ایلام، همدان، قم، لرستان و مرکزی برگزار می‌شود، معرفی می‌شوند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان استان مرکزی تصریح کرد: ۸۱۵ اثر قصه‌گویی در مرحله استانی بیست‌ویکمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در بخش‌های تخصصی، بزرگسالان، مقاله‌نویسی و ۹۰ ثانیه‌ای تولید شده است، در بخش بزگسالان که بیشتر مربیان کانون حضور دارند 96 اثر تولید شده که از میان این افراد 25 نفر به این مرحله راه پیدا کرده و در نهایت پنج نفر منتخب به مرحله منطقه‌ای معرفی می‌شوند.

قنبری ادامه داد: شب یلدا مرحله کشوری و بین‌المللی جشنواره در تهران برگزار می‌شود و به طور قطع ما در استان مرکزی بین سه رتبه نخست کشور خواهیم بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: