• یکشنبه ۲۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-8291-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

پرداخت 31.5 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در حوزه دام و طیور استان مرکزی

مدیر امور دام سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی گفت: 31 میلیارد و 500 میلیون تومان تسهیلات اشتغال روستایی در حوزه دام و طیور استان مرکزی در نیمه نخست سال جاری پرداخت شد.

جواد فراهانی در گفت وگو با ایسنا، منطقه مرکزی، در خصوص تسهیلات پرداخت شده در قالب طرح اشتغال روستایی با نرخ سود 6 درصد بیان کرد: در حوزه طرح‌های زیربخش دام و طیور در نیمه نخست سال جاری مبلغ 31.5 میلیارد تومان به 203 طرح پرداخت شده است، همچنین قرارداد 36 طرح به مبلغ 11.2 میلیارد تومان بین متقاضی و بانک‌های عامل منعقد شده است.

وی افزود: 251 طرح به مبلغ 75.9 میلیارد تومان نیز در حال بررسی است تا پس از طی مراحل لازم به عقد قرارداد و پرداخت تسهیلات منتهی شود.

فراهانی با اشاره به پرداخت تسهیلات در حوزه دام و طیور از محل طرح اشتغال فراگیر با نرخ سود 18 درصدی بیان کرد: در این راستا تاکنون مبلغ 12 میلیارد تومان برای 41 طرح پرداخت شده و 2 طرح به مبلغ 200 میلیون تومان در مرحله انعقاد قرارداد با بانک است.

وی گفت: 104 طرح به ارزش 25 میلیارد تومان نیز در مرحله بررسی قرار دارد.

مدیر امور دام سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی اضافه کرد: با توجه به سهمیه استان مرکزی از محل تسهیلات حوزه دام و طیور تاکنون بیش از 2 برابر این سهمیه متقاضی و طرح به بانک معرفی شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: