• چهارشنبه ۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 978-187-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

در استان مرکزی؛

178 برگزیده طرح پرسش مهر 18 تجلیل شدند

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: حدود 187 نفر از دانش‌آموزان و کارکنان آموزش و پرورش که در پرسش مهر 18 به سوال ریاست جمهور پاسخ داده و آثار خود را در ارتباط با این سوال ارسال کرده‌اند، تجلیل شدند.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، علی شیرخانی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز برگزیدگان پرسش مهر 18 که سال گذشته توسط رییس جمهور مطرح شده بود، گرد هم آمدند و مراسم تجلیل از این برگزیدگان برگزار شد.

وی افزود: از حدود 187 نفر از دانش‌آموزان و کارکنان آموزش و پرورش که در پرسش مهر 18 به سوال رییس جمهور پاسخ داده و آثار خود را در ارتباط با این سوال ارسال کرده‌اند تجلیل شد و در مجموع 6 هزار و 758 نفر در این مسابقات شرکت کردند و به این پرسش پاسخ گفتند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان مرکزی تصریح کرد: حدود پنج هزار آثار انشای خانواده‌ها و مابقی از آثار دستی و نمایشگاهی است که امروز نمایشگاهی از این آثار نیز برقرار شد، هدف از طرح این پرسش مهر نهادینه کردن روحیه پرسشگری در میان دانش‌آموزان است.

شیرخانی بیان کرد: عجین شدن این پرسش با هنر و ادبیات می‌تواند کمک کند تا قوه خیال در دانش‌آموزان تقویت شود، همچنین تقویت شدن قوه تخیل دانش آموزان در جریان پاسخ به این پرسش سبب همزاد پنداری در میان دانش آموزان می‌شود و می‌توانند توان درک همنوعان خود را داشته باشند.

وی ادامه داد: امسال هم موضوع پرسش مهر در ارتباط با مهارت آموزی است و انتظار داریم والدین و دانش آموزان و کارکنان آموزش و پرورش با اهتمام بیشتری در این مسابقات شرکت کنند و استان مرکزی بتواند همچون سال‌های گذشته رتبه‌های خوبی را در این راستا کسب کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: