• پنجشنبه ۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-1091-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

استاندار مرکزی:

امسال باید سال تولید کالای "باکیفیت" ایرانی باشد

استاندار مرکزی گفت: باید به گونه‌ای عمل کرد که مطابق با شعار سال، امسال سال تولید کالای "باکیفیت" ایرانی باشد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، سیدعلی آقازاده در مراسم روز ملی استاندارد در اراک، با اشاره به اینکه استاندارد کف انتظارات است و تنها امری برای خدمت به مصرف کننده نیست، اظهار کرد: استاندارد علاوه ‌بر مصرف کننده مربوط به تولیدکننده نیز می‌شود، انتظار ما این است که واحدهای تولیدی حداقل‌های استاندارد را رعایت کرده و کیفیت را به سمت حداکثری پیش ببرند تا بتوانند در فروش و بازاریابی موثر عمل کنند .

وی افزود: استان مرکزی به سبب وجود صنایع متعدد و متنوع و منحصربه فرد در کشور جزو استان‌هایی است که استاندارد در آن کار سختی را بر عهده دارد بویژه اینکه تولیدات استان مرکزی در اروپا و آسیای جنوب شرقی عرضه می شود .

وی اظهار کرد: ما در نیمه راه هستیم و از میان 163 کشور که در کارگروه استاندارد جهانی قرار دارند جمهوری اسلامی ایران رتبه 22 را به خود اختصاص داده است .

سیدعلی آقازاده بیان کرد: استان مرکزی می‌تواند بسیار بهتر از امروز تولید داشته باشد و این مهم به همت واحدهای تولیدی شکل می‌گیرد، باید به گونه‌ای عمل کرد که مطابق با شعار سال، امسال سال تولید کالای "باکیفیت" ایرانی تلقی شود، امید است با صرف هزینه و سرمایه بتوانیم کیفیت کالاها را افزایش دهیم و لازمه این امر درک متقابل  و اشتراکات فکری میان تولیدکننده و مصرف کننده است که حلقه وصل اینها استاندارد است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: