• یکشنبه ۶ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 978-1892-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

مشاور وزیر عنوان کرد:

اجرای طرح ملی گفت و گوی خانواده در 20 استان کشور

مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده گفت: طرح ملی گفت و گوی خانواده با هدف هدایت تعامل درون خانواده در 20 استان کشور اجرا شده است.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، فریبا نظری پورکیایی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خوشبختانه وزارت کشور تقریبا در یک ساله دولت دوزادهم با بیش از 90 درصد انتصاب زنان در مدیریت‌های میانی دستگاه‌ها رشد خوبی در تحقق بخشیدن به 30 درصد انتصاب زنان در پست های مدیریتی داشته است.

وی افزود: در استان مرکزی تبادل یک تفاهم نامه جهت ایجاد ضمانت اجرایی برای تحقق بخشیدن به موضوع انتصاب 30 درصد مدیران از بین زنان میان استانداری و دستگاه‌های اجرایی سطح استان انجام شده که از این تفام‌نامه در استان ‌های دیگر نیز استفاده می‌شود. براین اساس وضعیت انتصاب زنان در پست های مدیریتی استان مرکزی مطلوب است و امیدواریم تا پایان دولت دوازدهم به سمت تحقق کامل انتصاب مدیریتی خانم‌ها در کشور پیش برویم.

مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده تصریح کرد: تعامل مناسب افراد خانواده با یکدیگر یک بحث قابل توجه است و طبق تحقیقاتی که انجام شده بسیاری از آسیب‌های فردی و اجتماعی ناشی از این عدم تعادل است، از جمله اتفاقات خوبی که در دو سال گذشته با برنامه‌ریزی در معاونت زنان و همکاری و اجرای وزارت کشور در سطح دفاتر بانوان و خانواده استانداری‌ها رخ داده اجرای طرح ملی گفت و گوی خانواده با هدف هدایت تعامل درون خانواده در 20 استان کشور است که یکی از استان‌ها استان مرکزی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: