• شنبه ۱۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-5284-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

در سال جاری انجام شد:

كشف 4236 كيلو مواد مخدر در استان مركزي

فرمانده انتظامي استان از كشف چهار تن و 236 كيلوگرم انواع مواد مخدر در عمليات هاي پليس در سال جاري خبر داد و گفت:‌ در اين عمليات ها هشت هزار و 480 نفر معتاد و خرده فروش و 183 نفر قاچاقچي مواد مخدر دستگير شدند.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، به نقل از پلیس، سردار "كيومرث عزيزي" با اشاره به اولويت هاي اجرايي پليس در مبارزه با مواد مخدر گفت: در برنامه ريزي عملياتي پليس استان در راستای افزايش كيفيت مبارزه با مواد مخدر، طرح جامع عملياتي پليس در مقابله با ورود، حمل و نقل، عرضه و مصرف مواد مخدر تهيه و از ابتداي سال با جديت در دستور كار قرار گرفت.

وي توجه به گزارش هاي مردمي را بخش مهم ديگري از برنامه هاي اولويت دار پليس استان در اين حوزه خواند و گفت:‌ از ابتداي سال تاكنون ضمن انجام عمليات هاي موردي، اجراي طرح هاي عملياتي پاكسازي نقاط آلوده در رابطه با تهيه و توزيع و برخورد با باندها و عناصر اصلي قاچاق و توزيع مواد مخدر با بهره گيري از توان اجرايي پليس استان به صورت مستمر دنبال مي شود كه تاثير مثبتي در رضايت مندي شهروندان در عملكرد پليس در امر مبارزه با مواد مخدر داشته است.

فرمانده انتظامي استان مركزي از كشف چهار تن و 236 كيلوگرم انواع مواد مخدر از ابتداي سال تاكنون طي عمليات هاي پليس استان خبر داد و گفت:‌ در اجراي اين عمليات ها 13 باند فعال در امر قاچاق و توزيع مواد مخدر متلاشي شده است و 183 نفر قاچاقچي و هشت هزار و 480 نفر معتاد و خرده فروش مواد مخدر نيز دستگير و به مراجع قضائي معرفي شده اند.

سردار عزيزي بازتاب همكاري هاي مردمي در اين حوزه را در توفيقات پليس در اين حوزه بسيار تاثيرگذار برشمرد و اظهار کرد: تلفن 110 در كليه ساعات شبانه روز آماده دريافت گزارش ها و اطلاعات شهروندان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: