• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 978-2892-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

فرماندار آشتیان:

ندای انقلاب اسلامی ندای آزادی خواهی و حق طلبی است

فرماندار آشتیان گفت: ندای انقلاب اسلامی ندای آزادی خواهی و حق طلبی و فریاد علیه سلطه گران است.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، نظام الدین جهانمیرزایی در یوم الله 13 آبان شهرستان آشتیان در جمع شرکت کنندگان در راهپیمایی این روز بزرگ، اظهار کرد: ندای آزادی خواهی باعث انقلاب ملت مستضعف در دنیا شده و شواهد این رویکرد آزادیخواهانه برای همگان هویداست.

وی تصریح کرد: استکبار‌ستیزی وظیفه دینی همگان و یکی از بارزترین ویژگی‌ها و آرمان‌ غیرقابل تغییر انقلاب اسلامی و از محکمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

فرماندار آشتیان گفت: عمل به این تکلیف الهی و انقلابی با ایستادگی و مقاومت در برابر خوی استکباری نظام سلطه و نفی هرگونه زورگویی، زیاده‌خواهی و افزون‌طلبی، بالندگی بیش از پیش نظام کارآمد دینی و عزت و شرف روز افزون محور مقاومت و سعادت مردم شریف و متدین ایران را در پی داشته و خواهد داشت.

وی با اشاره به 40 سالگی انقلاب اسلامی اظهار کرد: با گذشت 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی روز به روز شاهد اقتدار و عظمت این کشور با حضور موثر مردم در صحنه هستیم.

جهانمیرزایی به توطئه افکنی‌های استکبار جهانی در طول 40 سال علیه انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: توطئه‌های آمریکا و ایادی وابسته به آن از جمله تحریم‌های ناجوانمردانه، جنگ تحمیلی، فتنه‌ها و آشوب‌های گروه‌های تروریستی و عوامل دست نشانده استکبار با تدابیر حکیمانه رهبری نظام و حضور مردم در صحنه خنثی شد و تحریم‌ها نیز فرصتی برای رسیدن ایران به خودکفایی در تمام ابعاد است.

وی با اشاره به توطئه جدید استکبار جهانی برای ناامید کردن مردم و کاهش اعتماد مردم نسبت به انقلاب و تاثیرگذاری منفی بر روی جوانان این مرزوبوم، گفت: جوانان کشور ما نشان دادند که همواره برای پیشرفت و توسعه این کشور از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد و این ملت نیز راه خود را پیش گرفته و توطئه های دشمنان تاثیری در اراده آهنین او نخواهد داشت.

به گزارش ایسنا، ویژه برنامه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، همزمان با سراسر کشور، در شهرستان آشتیان  با حضور دانش آموزان و آحاد مردم برگزار شد. مراسم ۱۳ آبان ماه «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی» و «روز دانش‌آموز» در شهرستان آشتیان  نیز با حضور دانش‌آموزان و دانشجویان، از مقابل گلزار شهدای گمنام شهرستان شروع شد و در میدان آزادی این شهر به پایان رسید.  

در پایان نیز قطعنامه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی قرائت شد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: