• شنبه ۲۶ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-12684-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ----

شالی بگ سرپرست شهرداری اراک شد

ابوالفضل شالي بگ سرپرست معاونت خدمات شهري شهرداری اراک به عنوان سرپرست شهرداري این کلانشهر انتخاب شد.

به گزارش ايسنا، منطقه مركزي، با توجه به تصويب قانون منع به كارگيري بازنشستگان در مجلس شوراي اسلامي و مشموليت داوود تاجران شهردار اراك در اين قانون شوراي شهر در صحن علني با حضور حيدري مديركل دفتر شهري استانداري مركزي و زارعي معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي فرمانداري اراك اقدام به انتخاب سرپرست شهرداري اراك كرد.

در اين جلسه سعيد نادري، ابوالفضل شالي بگ و علي جعفر محصولي، محمد جعفرپور را به عنوان گزينه هاي تصدي سرپرستي شهرداري اراك معرفي كردند كه در نهايت با اعلام راي اعضاي شورا ابوالفضل شالي بيگ با ٨ راي به عنوان سرپرست شهرداري اراك انتخاب شد.

به گزارش ايسنا، داوود تاجران در نامه اي خطاب به رييس شوراي شهر از حضور خود در صحن رسمي(٢٦ آبانماه ٩٧) عذرخواهي كرد و گفت: با توجه به قانون منع بكارگيري بازنشستگان جهت تسريع در امورات جاريه شهرداري اراك از حضور در صحن عذرخواهي می خواهم.

در اين جلسه بس از انتخاب سرپرست شهرداري اراك رييس كميسيون برنامه و بودجه شوراي شهر با اشاره به اينكه قانون منع به كارگيري از بازنشستگان درگير مواردی است، بيان كرد: اين قانون در واقع به استقلال قوا و استقلال شوراهاي محلي خدشه وارد كرده است و اميد است كه نمايندگان مجلس شوراي اسلامي شفافيت را در اقدامات خود قائل شوند.

ايرج رضايي گفت: پس از انقلاب اسلامي شاهد ٢ تا ٣ برابر شدن قوانينی هستيم كه بدون اشكال نيستند و در اين راستا قانون مذكور نیز داراي مشكلاتي است و به شوراها به عنوان بازوي دولت و مجلس توجه نمي شود درحالي بايد به مصوبات و قوانين شوراها توجه کرده و بر مصوبات نمايندگان مردم خط بطلان نكشند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: