• سه شنبه ۶ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 979-393-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

دختران هاکی باز استان مرکزی قهرمان کشور شدند

رئیس هیأت هاکی استان مرکزی با بیان اینکه المپیاد استعدادهای برتر هاکی دختران کشور با حضور 12 استان در یاسوج برگزار شد، گفت: تیم استان مرکزی مقام نخست این مسابقات را کسب کرد.

ابوالفضل یوسفی در گفت‌و‌گو با ایسنا، منطقه مرکزی، با اشاره به قهرمانی تیم هاکی دختران استان مرکزی در المپیاد استعدادهای برتر کشور، گفت: المپیاد استعدادیابی نخبگان کشور در تمام رشته‌های ورزشی برگزار می‌شود که در بخش هاکی دختران با حضور 12 تیم به میزبانی شهر یاسوج برگزار شد.

وی افزود: این سری از مسابقات در دو گروه 6 تیمی برگزار شد که تیم استان مرکزی در گروه الف این مسابقات با پنج برد بر سکوی نخست ایستاد، در مسابقات ضربدری 3 بر صفر استان اصفهان و در فینال نیز با نتیجه 2 بر صفر تیم میزبان را شکست داد.

رئیس هیئت هاکی استان مرکزی با اشاره به دستیابی این تیم به مقام قهرمانی بدون شکست، گفت: در حدود یک ماه پیش این تیم در جشنواره فرهنگی ورزشی مستعدین هاکی دختران کشور که با حضور 7 استان در اراک برگزار شد  نیز مقام نخست را کسب کرد.

وی اضافه کرد: با توجه به بازی خوب تیم دختران هاکی با اضافه شدن دو یا سه نفر بازیکن دیگر به این تیم شاهد حضور تیم در لیگ برتر امسال خواهیم بود.

یوسفی همچنین در خصوص تیم پسران هاکی نیز اظهار کرد: مسابقات پسران با حضور 20 تیم به میزبانی ایلام در چهار گروه پنج تیمی با یکدیگر به رقابت پرداختند که تیم استان مرکزی در گروه خود مقام نخست را کسب کرد و در فینال نیز کرمانشاه را شکست داد و اول شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: