• چهارشنبه ۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 979-185-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

برگزیدگان چهارمین جشنواره ملی کاریکاتور شهر+من تجلیل شدند

برگزیدگان چهارمین جشنواره ملی کاریکاتور شهر+من طی مراسمی در اراک تجلیل شدند.

حمید کربلایی حسنی مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک در حاشیه این مراسم در گفت و گو با ایسنا، منطقه مرکزی، اظهار کرد: در ادامه برگزاری مجموعه جشنواره های شهروند آفتابی، چهارمین جشنواره ملی کاریکاتور شهر+من از ابتدای مردادماه با انتشار فراخوان آغاز و پس از پایان‌مهلت ارسال آثار، ۵۴۶ اثر از ۱۶۱ شرکت کننده راه یافته به مرحله داوری طی نشستی با حضور داوران مورد بررسی و قضاوت قرار گرفت.

وی ادامه داد: بدین ترتیب ضمن مشخص شدن نفرات اول تا سوم و نفرات تقدیری، در مجموع ۳۹ اثر به مرحله نمایشگاه راه پیدا کردند.

کربلایی حسنی با بیان اینکه امروز آیین تجلیل از برگزیدگان چهارمین جشنواره ملی کاریکاتور  شهر+من برگزار شد گفت: در پایان این جشنواره رونمایی از سه کتاب از جشنواره‌های قبلی از جمله سومین جشنواره ملی شعر طنز اراک، سومین جشنواره ملی داستان کوتاه و سومین جشنواره ملی کاریکاتور شهر+من نیز انجام شد و امید است نکاتی که هنرمندان به زبان طنز به مسئولان شهری گوشزد می کنند در راستای خدمات بهتر و مطلوب تر به شهروندان اراکی موثر واقع شود.

گفتنی است، جواد علیزاده، محسن نوری نجفی و علی شعبانی داوری این دوره از این جشنواره و محمدحسین انصاری نیز دبیری این‌ جشنواره را بر عهده داشتند.

برگزیدگان این جشنواره به شرح ذیل اعلام شدند:

محمد افلاک از کرج نفر اول

ناصر مقدم از زنجان نفر دوم

مجتبی فیضی از اصفهان نفر سوم

همچنین عفت امجدی پور از مشهد، هادی لگزیان از نیشابور، مهناز یزدانی از اصفهان و حمیدرضا خسروان از اراک نیز شایسته تقدیر شناخته شدند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: