• جمعه ۹ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-4684-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

دبیرخانه کانون های سلامت محور کرهرود افتتاح شد

دبیرخانه کانون های سلامت محور کرهرود افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، طی مراسمی واحدهای مردم نهاد دفتر دعای ندبه کرهرود، مرکز نیکوکاری کرامت کرهرود، دبیرخانه کانون های سلامت محور کرهرود و ۴ کانون سلامت محور به اسامی آرامش، آسایش، نشاط و عافیت در منطقه کرهرود  با حضور فرماندار اراک و برخی مدیران کل و اعضای شورای اداری شهرستان اراک، خیرین و نیکوکاران و شهروندان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

حسین بختیاری فرماندار اراک در این مراسم با اشاره به بخشی از سابقه فرهنگی و مذهبی کرهرود، به نقش و جایگاه واحدهای مردم نهاد در کمک ‌و یاری رسانی به نیازمندان جامعه در کنار دستگاه های دولتی اظهار کرد: این برنامه نشان از تدین و تعهد و بالا بودن حس انسان دوستی مردم این منطقه دارد.

وی افزود: استقرار این واحدها در یک ساختمان جهت خدمت به مردم کاری ارزنده و حاکی از وجود روحیه مشارکت و همدلی در کارهای اجتماعی دارد.  

موسی نژاد مدیر کل کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) استان مرکزی نیز با تقدیر و تشکر از خیرین و نیکوکاران به بیان اهداف و برنامه های کمیته امداد در راه اندازی مراکز نیکوکاری و استفاده از ظرفیت های مردمی هر منطقه برای رسیدگی به نیازمندان همان منطقه اشاره نمودند .

سید مرتضی میر علی یاری نماینده و عضو هیات امنای ندبه نیز با بیان جایگاه کرهرود در زمان های قدیم که خاستگاه علما و مجتهدین بوده است، گزارشی از اهداف و برنامه ها و عملکرد هیات امنای دعای ندبه کرهرود در حوزه های مختلف مذهبی، فرهنگی، اجتماعی و بخصوص خدمات عام المنفعه ارائه کرد.

در پایان مراسم توسط مدیرکل کمیته امداد استان از ۵ نفر از مسئولین مراکز نیکوکاری با اهدای لوح تقدیر به عمل آمد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: