• یکشنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 979-2391-5
  • خبرنگار : 10146
  • منبع خبر : ----

تشکیل جلسه ویژه برای رفع موانع تولید شرکت لاستیک پارس/تمهید ویژه برای تامین کالاهای اساسی مردم

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان مرکزی: تمهیدات ویژه ای جهت تامین اقلام و کالاهای اساسی مردم استان اندیشیده شده است.

محمد رضا حاجی پور در حاشیه سیزدهمین جلسه ستاد تنظیم بازار استان مرکزی به خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، گفت: از ابتدای طرح تنظیم بازار 2200 تن گوشت گرم وارداتی، 547 گوشت منجمد، 807 تن مرغ منجمد، 200 تن برنج خارجی و 40 تن شکر توزیع شده است.

وی در ادامه افزود: در این جلسه مقرر شد جلسه ای ویژه جهت رفع موانع تولید شرکت لاستیک پارس با توجه به مشکلات واگذاری آن تشکیل و نامه ای در خصوص کمبودهای احتمالی لاستیک توسط کارشناسان تهیه و به وزارت صنعت، معدن و تجارت منعکس شود، همچنین سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در خصوص نحوه لاستیک نظارت داشته باشد تا از انحرافات و تخلفات احتمالی جلوگیری شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی در ادامه از نظارت دقیق دستگاه های ذیربط بر توزیع گوشت سهمیه ای خبر داد و گفت: توزیع گوشت منجمد دولتی در واحدهای صنفی قصابی معرفی شده از سوی اتحادیه مربوطه که با نصب پلاکارد مشخص شده اند صورت می‌گیرد و دستگاه های نظارتی بر نحوه توزیع آن نظارت ویژه ای خواهند داشت.

حاجی پور همچنین از ذخیره سازی نهاده های دامی طی هفته جاری و حمل آن توسط جهاد کشاورزی خبر داد و خاطرنشان کرد: جهت سهولت و توزیع مطلوب گوشت سهمیه ای مقرر شد ادارات و شرکت ها لیست کارکنان خود را به شرکت پشتیبانی امور دام ارائه کنند تا نسبت به تحویل گوشت اقدامات لازم صورت گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: