• سه شنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-7984-5
  • خبرنگار : 10013
  • منبع خبر : ----

ساماندهی پروژه های توزیع برق نقش بسزایی در زیباسازی مبلمان شهری دارد

نماینده مردم اراک ،کمیجان و خنداب گفت: ساماندهی پروژه های توزیع برق نقش بسزایی در زیباسازی مبلمان شهری دارد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، علی اکبر کریمی در بازدید به منظور تصمیم سازی پروژه ساماندهی شبکه  برق خیابان مشهد اراک گفت: شرکت توزیع نیروی برق استان در این سال ها کمک های شایان ذکری در راستای اصلاح شبکه که یکی از معضلات شهرستان محسوب می شود انجام داده که شایسته تقدیر است.

وی با برشمردن مزایای اصلاح شبکه توزیع نیروی برق، اظهار کرد: زیباسازی مبلمان شهری برای توسعه شهر و ساخت و ساز و کاهش تلفات انرژی از مهمترین دستاوردهای اصلاح شبکه است.

سرپرست شهردای اراک نیز در این بازدید گفت: اجرای پروژه های توزیع برق نقش بسزایی در بهبود مبلمان شهری و ارائه برق مطمئن به مردم دارد که موجبات رضایتمندی مشترکان را فراهم می سازد.

شالی بیگ افزود: تعامل و هم افزایی توزیع برق و شهرداری موجب تسهیل در روند اجرای پروژه ها می شود.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی استان مرکزی هم گفت: فرسودگی شبکه های توزیع، مصرف غیر مجاز، رشد بالای مصرف، محدودیت منابع مالی، نبود زیر ساخت های شهری و سرقت تجهیزات مهمترین مشکلات شرکت توزیع برق است که این عوامل در مواردی مانع از خدمات رسانی بهینه به شهروندان می شود.

محمد اله داد افزود: تمام تلاش ما در مجموعه شرکت توزیع نیروی برق استان و شهرستان ها خدمت مضاعف به مردم شهرها و روستاهای سراسر استان جهت تامین برق مطمئن و پایدار است.

وی با اشاره به وضعیت موجود وصول مطالبات و برق های غیر مجاز  و لزوم جمع آوری و ساماندهی آنها عنوان کرد: اجرای این امر نیازمند مساعدت تمام مشترکین و دستگاه های اجرایی است.

 

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: