• چهارشنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 979-1087-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

چهارمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کار آفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان مرکزی در اراک آغاز بکار کرد

چهارمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان مرکزی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی غرب کشور در اراک افتتاح شد .

دکتر مهدی رئوفی رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان مرکزی در حاشیه برگزاری این نمایشگاه که در محل نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی برگزار شد، به خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، گفت: همانگونه که از نام دانشگاه جامع علمی کاربردی برمی آید، این دانشگاه با رویکرد کارآفرینی و با هدف ارتقاء فرهنگ کارآفرینی و ایجاد شغل شکل گرفته و در راستای مهارت افزایی در سطح جامعه به نقش آفرینی می پردازد.

وی با بیان اینکه نمایشگاه اشتغال و کارآفرینی دانشگاه جامع به مناسبت بزرگداشت هفته پژوهش همزمان با نمایشگاه هفته پژوهش برگزار شد، افزود: در قالب این نمایشگاه از توانمندی کلیه مراکز علمی کاربردی استان که در زمینه های مختلف اعم از صنعت، خدمات، فرهنگ و هنر فعالیت کرده اند و فعالیت های آنها منجر به اشتغالزایی شده تقدیر شده و نمونه فعالیت های آنها در معرض نمایش قرار گرفته است.

رئوفی افزود: همچنین در این نمایشگاه از کارآفرینان نمونه ای که در این دانشگاه تربیت شده و در سطح جامعه مشغول به کار هستند تقدیر شده و نمونه کارهای آنان نیز به معرض نمایش گذاشته است.

وی اظهار کرد: تلاش شده است که در این نمایشگاه طرح های نوین و جدید صنعتی و طرح های فرهنگی و هنری که به صورت شاخص هستند ارائه شود و این طرح ها مورد تقدیر قرار گرفته اند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: