• چهارشنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 979-1287-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ----

معاون هماهنگی و امور مجلس جهاد دانشگاهی:

جهاد دانشگاهي آماده نيازسنجي در حوزه صنعت است

معاون هماهنگی و امور مجلس جهاد دانشگاهی گفت: جهاد دانشگاهي با توجه به سابقه فعاليت در عرصه هاي صنعتي، آماده نيازسنجي از صنايع است .

به گزارش ايسنا، منطقه مركزي، احمد شریفی زاده در ديدار با استاندار مركزي بیان كرد: جهاد دانشگاهي در حوزه صنايع مختلف فعال است و با داشتن هفت هزار عضو جهادگر در سراسر كشور و چندين پژوهشكده و پژوهشگاه ماموریت ها و فعاليت هاي ويژه اي را در حوزه صنعت دنبال مي كند .

وي با اشاره به اينكه جهاد دانشگاهي پتانسيل نيازسنجي در حوزه صنعت را داراست، افزود: اين مجموعه توسعه گرا توان راه اندازي كلينيك صنعت را دارد و تمامي امور خود را با نگاه انتقال دانش دنبال مي كند .

شریفی زاده تصريح كرد: جهاد دانشگاهي در قالب تفاهم نامه اي با بنياد بركت كمك هايي را در راستاي خدمات پزشكي و ناباروري ارائه مي كند و با حمايت استان از اين مجموعه مي توان توسعه خدمات را به انجام رساند .

وی اضافه كرد: اين نهاد انقلابي همواره بر استفاده از نيروهايي از دل جهاد دانشگاهي تاكيد دارد و مجموعه اي خودكفا به شمار مي رود . این نهاد شايد تنها سهمي ١٠ درصدي از بودجه هاي دولتي داشته باشد و پارك هاي علم و فناوري و مراكز رشد با استفاده از منابع خود فعاليت می کنند .

به گزارش ايسنا؛ در اين ديدار، سیدعلی آقازاده استاندار مركزي نیز سابقه جهاد دانشگاهي در استان را درخشان دانست و گفت: اين مجموعه در برخي از فعاليت ها مانند خدمات پزشكي و درمان ناباروري فعاليت هاي منحصر به فردي را انجام مي دهد و با ارقامي بين ٥ تا ١٥ ميليون تومان يك خانواده را صاحب فرزند مي كند .

سيد علي آقازاده افزود: با توجه به اثربخشي اين مجموعه لازم است كه براي آينده از نظر فضا و امكانات و توسعه و تجهيز مدنظر قرار گيرد و با توجه به تخصيص اعتبارات مصوب سفر رياست جمهوري اگر اعتباري براي اين مجموعه مصوبه شده است جهت جذب پيگيري شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: