• پنجشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-4092-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

سلیمی: خسارت قطعی برق به واحدهای تولیدی پرداخت شود

نماینده محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به قطعی برقی که در سال جاری داشتیم باید خسارت وارده به واحدهای تولیدی پرداخت شود و این در حالی است که خسارتی پرداخت نشده است .

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، علیرضا سلیمی در جلسه ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: قیمت زمین در شهرک‌های صنعتی دلیجان با افزایش مواجه شده که به دنبال آن سرمایه‌گذاری در این شهرک‌ها نیز کاهش داشته و درخصوص قیمت گذاری اراضی محلات و دلیجان نیز باید تجدیدنظر انجام شود .

سلیمی بیان کرد: با توجه به اینکه مالیات در واحدهای صنعتی شهرستان‌های محلات و دلیجان نیم درصد است در نتیجه پیشنهاد ما این است که این رقم به یک صدم درصد برسد البته به شرطی که سود تقسیم نشود .

وی ادامه داد: در راستای  قانون بهبود محیط کسب و کار، مداخله دولت باید کاهش پیدا کند، طبق قانون اگر دستگاه‌های مربوطه آب‌ برق و گاز را قطع کنند باید خسارت به دستگاه‌ها پرداخت شود، در این راستا با توجه به قطعی برقی که در سال جاری داشتیم باید خسارت وارده به واحدهای تولیدی پرداخت شود و این در حالی است که خسارتی پرداخت نشده است .

  نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دادگاه‌های تجاری از سال 90 به تصویب رسیده‌اند اما هنوز در استان مرکزی این دادگاه تشکیل نشده گفت: در راستای تسهیل در امور و ایجاد تولید باید اصلاح قوانین و مقررات به عنوان هدف پیگیری شود .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: