• پنجشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-4192-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

ابراهیمی: تکلیف وامی که بنیاد مستضعفان برای راه اندازی بهنوش در شازند گرفته چه شد

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی گفت: در شهرستان شازند بنیاد مستضعفان به راه اندازی بهنوش تسهیلاتی گرفته و در حدود 6 سال است که پاسخگوی این تسهیلات نیست، باید مشخص شود پیگیری در این خصوص به کجا ختم شده و این وام کجا خرج شده است.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، علی ابراهیمی در جلسه ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی استان اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی تنها به همکاری بخش خصوصی، صنعتگر و دولت ختم نمی‌شود بلکه سایر نهادها وارکانی که در سایه نظام جمهوری اسلامی فعالیت می‌کنند  باید در این راستا قدم بردارند .

ابراهیمی بیان کرد: در شهرستان شازند بنیاد مستضعفان به بهانه راه اندازی شرکت بهنوش تسهیلاتی گرفته و در حدود 6 سال است که پاسخگوی این تسهیلات نیست، باید مشخص شود پیگیری در این خصوص به کجا ختم شده و اگر ادعا می‌کنیم که می‌خواهیم در راستای اقتصاد مقاومتی قذم برداریم باید مشخص شود که رقم وام دریافتی که بر اساس دلار امروز حدود 200 میلیارد تومان برآورد می‌شود کجا هزینه شده است .

وی اضافه کرد: کارخانه قند شازند رها شده و صلاح نیست که به این شکل باقی بماند. راه احیای این صنعت وجود دارد ولی  تا امروز همچنان در چم و خم اداری گیر کرده ایم که نیاز است پیگیری های لازم در این خصوص انجام شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: