• جمعه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-4292-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

مقدسی: رفع مشکلات برخی واحدهای صنعتی نیازمند تعریف یک مدل مالی است

نماینده اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: برای برخی واحدهای صنعتی که دچار مشکلاتی هستند باید مدل مالی تعریف شود تا مسائل و مشکلات موجود مرتفع شود.

گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، سیدمهدی مقدسی در جلسه ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی استان اظهار کرد: باید نگاه‌ها به استان مرکزی تغییر کند چراکه استان مرکزی در زمینه صنعت جایگاه ویژه‌ای دارد. بدون تعارف پیگیری مصوبات فرآیندی طولانی دارد که در این راستا می‌توان تفویض اختیار انجام داد تا استاندار پیگیر این مصوبات شود .

وی با بیان اینکه استان مرکزی نیاز به یک سفر دو روزه وزیر صنعت دارد چراکه شهرستان‌های استان مشکلات و گرفتاری‌های زیادی دارند، گفت: برای برخی واحدهای صنعتی باید مدل مالی تعریف شود تا مسائل و مشکلات موجود مرتفع شود، حمایت از کارگران با شعار محقق نمی شود بلکه نیاز به رونق تولید دارد تا کارها به سرانجام برسد .

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شرکت هپکو به تولید بازگشته ولی ما تنها تولید و بازگشت قطار به ریل را شاهد هستیم  اما باید در رابطه با این گونه واحدها که مشکلات اساسی تری دارند پیگیری های اساسی تری انجام شود. تسریع در صدور مجوزها، رفع مشکلات و نظارت ها را می‌توان با پیوستن به دولت الکترونیک انجام داد تا در نتیجه پرونده‌های ارجاعی به مراجع قضایی کمتر شود .

مقدسی بیان کرد: آمریکا کمر همت بسته که ایران را نابود کند پس باید تلاش کنیم تا با توانمند شدن فضا را به سمت و سویی ببریم که تهدید تحریم به فرصت تبدیل شده و به تولید داخل توجه بیشتری شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: