• جمعه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-4492-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

رضایی: دست خارجی ها را از صنعت خودرو کوتاه کنیم

نماینده خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: 15 سال است که درگیر موضوع استقرار صنعت خودروسازی در خمین هستیم، باید با یک تصمیم شجاعانه دست خارجی ها را از این صنعت کوتاه کنیم .

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، ابراهیم رضایی در جلسه ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی استان اظهار کرد : صنعت خودرو در کشور ما یکی از صنایع بسیار نگران کننده است که مشکلات آن باعث تحقیر صنعت، ملت و قشر خلاق جامعه می‌شود. در این مدت شرکت های زیادی در رابطه با راه اندازی خودروسازی خمین حضور پیدا کرده اند ولی هیچیک هویت داخلی ندارند.

وی همچنین گفت: نباید اجازه دهیم که ترامپ، آل سعود و سایر دشمنان در تصمیمات و نقشه های شوم خود موفق شوند، همه در تلاش هستند که ایران چهلمین سال پیروزی انقلاب را جشن نگیرد، به همین دلیل باید این جشن را به شکل باشکوه تری برگزار کنیم .

وی ادامه داد: آنچه که انتظار داریم این است که بتوانیم تصمیم شجاعانه بگیریم، امروز شرایط کشور به گونه‌ای است که باید در آن تصمیمات جدی، انقلابی و شجاعانه گرفته شود که از جمله می توان تفویض اختیار را نام برد که به عنوان مصوبه در اکثر متن ها گنجانده شده و تا زمانی که مدیران استانی و شهرستانی هویت واقعی پیدا نکرده و نتوانند تصمیمات لازم را در چارچوب مسئولیت بگیرند، این روند اصلاح شدنی نیست .

وی خاطرنشان کرد: تفویض اختیار بخصوص به شخص استاندار در استان باید در حوزه اختیارات و مسئولیت های وی اجرایی شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: