• یکشنبه ۲۵ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 979-1593-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

تسویه جوایز تور "میلاد دو نور" لنگ ۷ میلیون تومان!

هیات دوچرخه سواری مرکزی برای تسویه کامل جوایز تور میلاد دو نور تنها به هفت میلیون تومان احتیاج دارد.

به گزارش ایسنا، تور دوچرخه سواری میلاد دو نور اراک پس از شش سال وقفه در ۲۵ مهر ماه در سه مرحله برگزار شد. راه اندازی مجدد این تور اتفاق خوبی برای دوچرخه سواری ایران است اما به شرطی که بتوان اسپانسرها را برای حمایت از این تور جذب کرد تا هم اکنون هیات دوچرخه سواری مرکزی پس از حدود دو ماه از برگزاری این تور برای مبلغ ناچیزی به یک تیم بدهکار نباشد.

با توجه به نتایج رکابزنان تیم سپاهان اصفهان در این تور، ۱۳ میلیون تومان جایزه به این تیم تعلق می گیرد که ۶ میلیون آن پرداخت شده و مابقی آن هنوز مانده و فعلا هیات نتوانسته به طور کامل تسویه حساب کند.

محمد کمیجانی رییس مستعفی هیات دوچرخه سواری مرکزی که در زمان او این تور برگزار شد در مورد پرداخت نکردن کامل پاداش تور میلاد دو نور به ایسنا بیان کرد: کل جوایز تور ۳۰ میلیون تومان بوده است که ما ۲۳ میلیون آن را از اعتبارات هیات پرداخت کردیم و هفت میلیون به باشگاه سپاهان اصفهان و ۲۵۰ هزار تومان هم به یک نفر بدهکار هستیم آن هم فکر می کنم تا آخر آذر پرداخت شود.

او در پاسخ به این پرسش که چرا قبل از برگزاری تور ابتدا جوایز آن تامین نشد تا تسویه حساب کامل انجام شود، تصریح کرد: من اسفند به عنوان رییس هیات منصوب شدم و از من خواستند تور را برگزار کنم. ابتدا گفتم بین المللی باشد که من پاسخ دادم نمی شود. امکان برگزاری آن به صورت بین المللی وجود ندارد و بعد قرار شد به صورت داخلی برگزار کنیم. از طرفی تقویم مسابقات در شش ماه دوم ارائه می شود تا اداره کل ورزش و جوانان یا هر دستگاه دیگری که تامین کننده منابع مالی است، منابع مالی آن مسابقات را تامین کنند. از آنجا که بعدا برای برگزاری تور تصمیم گرفته شد، هیچ تامین اعتباری نشد و اسپانسر هم نداشتیم. با این حال ۳۰ میلیون برای جوایز کنار گذاشتم. البته ما به تیم ها گفته بودیم واریز جوایز زمان می برد با این حال من می خواستم همانجا جوایز را کامل پرداخت کنم اما قبل از آغاز تور زمانی که می خواستم برای خرید برخی اقلام بروم به دلیل بالا رفتن قیمت ها کسری آوردم. با این حال نگران نباشند، مابقی را هم پرداخت می کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: