• سه شنبه ۴ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9710-892-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ----

40 روز از حکم استاندار گذشت/معاون فرماندار ساوه همچنان در انتظار معارفه!

با گذشت 40 روز از صدور حکم استاندار مرکزی برای تصدی سمت معاونت برنامه‌ریزی فرمانداری ساوه اما تاکنون خبری از معارفه و آغاز بکار فردی که برای این سمت منصوب شده است، نیست.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، سیدعلی آقازاده در تاریخ 23 آبان ماه سالجاری طی حکمی هفت نفر را به سمت‌های مختلفی در بدنه استانداری، فرمانداری و بخشداری‌های استان مرکزی منصوب کرد و در این میان یک بانو برای پست معاونت برنامه ریزی فرمانداری که برای نخستین بار در فرمانداری ساوه ایجاد شده منصوب شد.  

استاندار مرکزی در این حکم، "مهری روستائی گرایلو" را را به عنوان معاون برنامه‌ریزی فرمانداری ساوه منصوب کرد، اما با وجود صدور حکم از سوی استاندار در این خصوص هنوز معاون معرفی شده برای این سمت در مسند معاونت برنامه‌ریزی فرمانداری ساوه قرار نگرفته است، این درحالی است که معارفه سایر انتصابات صورت گرفته انجام و فعالیت اجرایی آنان حداقل به عنوان سرپرست آغاز شده است.

مهری روستائی گرایلو معاون برنامه‌ریزی فرمانداری ساوه در اینباره به ایسنا گفت: با وجود صدور حکم مبنی بر انتخاب بنده به عنوان معاون فرماندار و ابلاغ آن به فرمانداری، اما همچنان منتظر برگزاری مراسم معارفه و آغاز بکار در این سمت مدیریتی هستم.

روستائی گرایلو ابراز امیدواری کرد که مراسم معارفه وی حداکثر ظرف یک هفته آینده صورت گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: