• چهارشنبه ۵ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9710-1291-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

مشکلات پروژه احداث شهرک حمل و نقل ساوه بررسی شد

با حضور مدیرکل دفتر حمل و نقل کالای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور و نیز مدیران کل حقوقی و سرمایه‌گذاری این سازمان و نیز انجمن صنفی کارفرمایان شرکت های حمل و نقل، مدیران شرکت ها و رانندگان، مشکلات پروژه احداث شهرک حمل و نقل در ساوه بررسی شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، اظهار کرد: به دلیل بروز برخی مشکلات در حوزه حمل و نقل کالای شهرستان ساوه با دعوت از مدیران کل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور این مشکلات بررسی و تصمیمات لازم برای برون رفت از آنها اتخاذ شد.

علی زندی فر به برخی ابهامات موجود توسط سرمایه گذاران و متقاضیان جدید در شهرک حمل و نقل ساوه اشاره کرد و افزود: به دلیل برخی از مشکلات موجود در روند احداث این شهرک بویژه تامین زیرساخت‌ها که لازمه آن تخصیص اعتبارات کافی است، قرار شد جلسه‌ای در سازمان راهداری با حضور اعضای انجمن تشکیل و به صورت ویژه این موضوع بررسی و راهکار لازم اتخاذ شود.

وی به نوبت دهی در سالن اعلام بار به عنوان یکی دیگر از خواسته های رانندگان شهرستان اشاره کرد و گفت: استفاده از سیستم IT برای اقناع رانندگان و شرکت‌های حمل و نقل از جمله پیشنهادات برای حل این مشکل بود که مطرح و قرار شد اجرایی شود.

زندی فر به مشکلات حمل و نقل شرکت‌ها، رانندگان و مراکز تولیدی را از دیگر مواردی بیان کرد که در این جلسه مطرح شد و گفت: اجرای طرح تن کیلومتر، بیمه تکمیلی رانندگان، هزینه بالای حمل بار و ... از مواردی بود که در این جلسه مطرح شد و نیاز به پیگیری از طریق استان و سازمان مرکزی دارد.

وی در خصوص زمان بهره برداری از شهرک حمل و نقل ساوه به خبرنگار ایسنا، گفت: تامین زیرساخت ها، تعیین تکلیف در خصوص تملک شهرک، نحوه سرمایه گذاری و استقرار متقاضیان، افزودن و تعیین تکلیف 25 هکتار دیگر برای تکمیل وسعت 50 هکتاری شهرک و صدور پروانه بهره برداری از نیازهای نهایی شدن این طرح است و امیدواریم با تلاش انجمن صنفی کارفرمایان تا سال آینده به بهره برداری کامل برسد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: