• یکشنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9710-1487-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

سفر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به استان مرکزی مجددا به تعویق افتاد

رییس مجمع نمایندگان استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی از تعویق مجدد سفر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به استان مرکزی خبر داد.

سید مهدی مقدسی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه مرکزی، در خصوص سفر 2 روزه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به استان مرکزی در 19 و 20 دی ماه بیان کرد: با توجه به بررسی لایحه بودجه 98 و عضویت تعدادی اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در کمیسیون تلفیق و ضرورت حضور در جلسات بررسی لایحه این سفر به زمان دیگری موکول شد.

وی اضافه کرد: علاوه بر جلسات بررسی لایحه بودجه 98، 19 دیماه سالگرد رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی است که اعضای کمیسیون خواستار حضور در این مراسم بودند که با این تفاسیر این سفر دو روزه به سفری چندساعته محدود می‌شد که مجمع نمایندگان استان این روند را نپذیرفت و به همین دلیل به زمان دیگری موکول شد.

مقدسی افزود: مجمع خواستار سفری دو روزه و فرصتی کامل جهت بازدید اعضای کمیسیون از کل استان مرکزی است، به همین دلیل این بازدید به زمان مناسب دیگری موکول شد.

به گزارش ایسنا، استاندار مرکزی در 26 آبانماه در نشست شورای هماهنگی دانشگاه‌های استان از سفر دو روزه اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در تاریخ 30 آبان و اول آذرماه خبر داد که به تعویق افتاد، سپس خبری مبنی بر سفر این کمیسیون در 15 دیماه و سپس 19 و 20 دیماه منتشر شد که مجددا برای سومین بار این سفر به زمان دیگری موکول شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: