• دوشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-13284-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

انهدام باند سارقان منزل در اراك

در عمليات كارآگاهان پليس استان، يك باند سرقت منزل منهدم و به 23 فقره سرقت منزل در شهرستان اراك اعتراف كردند.

به گزارش ایسنا منطقه مرکزی، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان مركزي گفت: در چند ماه اخير در پي وقوع سرقت هاي منزل در شهرستان اراك، بررسي موضوع به صورت ويژه در دستور كار كارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پليس آگاهي استان قرار گفت .

سرهنگ سيد نورالدين حسيني افزود: در انجام تحقيقات تخصصي كارآگاهان پليس، سرنخ هايي از يك باند سرقت كه اعضاي آن ساكن استان هاي ديگر كشور بودند، به دست آمد.

وی تصريح كرد: با تعاملات اطلاعاتي انجام شده با پليس آگاهي در ديگر استان هاي كشور، يكي از اعضاي اصلي اين باند، شناسايي و مشخص شد اين فرد كه داراي سوابق متعدد كيفري در زمينه سرقت است، مدت زماني پيش دستگير و به دليل ارتكاب سرقت در زندان به سر مي برد.

سرهنگ حسيني ادامه داد: در تكميل تحقيقات، اين فرد به پليس آگاهي استان تحويل داده شد و سرانجام با مشاهده اسناد و مدارك موجود به 23 فقره سرقت منزل در شهرستان اراك اعتراف كرد .

رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان مركزي با بيان دستگيري ديگر همدست اين فرد در عملياتي جداگانه، خاطر نشان كرد: در عمليات دستگيري عضو دیگر اين باند در يكي از استان هاي كشور، مقادير زيادي از اموال سرقت شده كشف و با هماهنگي مرجع قضائي به مالباختگان تحويل داده شد .

اين مقام انتظامي از ادامه تحقيقات تكميلي پليس در دستگيري ديگر اعضاي اين باند خبر داد و گفت: تلفن 110 در كليه ساعات شبانه روز آماده دريافت گزارش هاي شهروندان است و شهروندان در صورت رويت هر گونه موارد مشكوك از طريق اين سامانه تلفني موضوع را براي بررسي به پليس گزارش كنند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: