• پنجشنبه ۴ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9711-1091-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

سهم 404 میلیارد تومان استان مرکزی از اعتبارات بودجه 98

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان مرکزی گفت: در لایحه بودجه سال آینده 404 میلیارد تومان برای استان منظور شده است.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، رقیه یادگاری در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان مرکزی بیان کرد: اعتبارات عمرانی استان مرکزی 404 میلیارد تومان در لایحه بودجه 98 منظور شده است که با توجه به رقم 374 میلیارد تومان سال گذشته 8 درصد رشد را شاهد هستیم.

وی با بیان اینکه در بحث اعتبارات تملک دارایی در کل کشور برای سال آینده رشد پایینی در نظر گرفته شده است، گفت: در بحث بودجه و هزینه 24 دستگاه استانی در سال 98، 280 میلیارد تومان برای استان در نظر گرفته شده که این رقم در سال 97، 244 میلیارد تومان بوده است و 19.5 درصد افزایش دیده می‌شود.

به گزارش ایسنا، در این نشست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی با بیان اینکه اعتبارات استانی در بودجه 98 بسیار کم است، افزود: ادارات و دستگاه‌هایی که به بودجه‌های استانی وابسته‌اند در در سال آینده با مشکلاتی مواجه خواهند شد که باید در این راستا اصلاحاتی اعمال شود.

سعید فرخی همچنین به ساختار برگزاری شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان اشاره کرد و گفت: متاسفانه امروز برخی از مدیران با 33 دقیقه تاخیر در جلسه حاضر شدند که تا به امروز سابقه نداشته و در هر دقیقه شاهد حضور یک مدیر بودیم که غیرقابل پذیرش است، زین پس بعد از ساعت شروع جلسه امکان ورود به جلسه وجود نخواهند داشت و این تاخیرات حتما در ارزیابی مدیران لحاظ می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: