• یکشنبه ۷ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9711-885-5
  • خبرنگار : 10159
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

باید در مقابل شبهات فضای مجازی ایستاد

موسس و مدیر موسسه تحقیقاتی حضرت ولیعصر(عج) خواستار مقابله با شبهات موجود در فضای مجازی شد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، آیت‌الله سید محمدحسین حسینی قزوینی در همایش منادیان فاطمی(س) اظهار کرد: امروز باید در مقابل شبهاتی که در فضای مجازی و رسانه‌ها توسط مشرکان مطرح می‌شود ایستاد و جنگید چراکه شرک زمانه کنونی از شرک زمان پیامبر اسلام(ص) بیشتر است.

وی افزود: وهابیت معتقد است شیعیان قرآن را تحریف کرد‌ه‌اند و با همین رویکرد شبهاتی در فضای مجازی و بویژه رسانه‌ها بیان می‌کنند که نیاز است در راستای کنترل و مقابله با ترویج این شبهات تدابیر ویژه‌ای اندیشیده شود.

آیت الله حسینی قزوینی با بیان اینکه دوسوم فضای مجازی و بیش از ۳۰۰ شبکه ماهواره‌ای در خاورمیانه در دست وهابیت قرار دارد که شبانه‌روزی القای شبهه می‌کنند، تصریح کرد: فضای مجازی قتلگاه جوانان است و غالب بازی‌های رایانه‌ای موجود در بازار نیز همراه با فاسد است که باید دقت لازم در این خصوص اعمال شود، در غیر این‌ صورت آینده نسل جوان در خطر است و اگر کوتاه بیاییم‌ در قیامت نمی‌توانیم پاسخگو باشیم.

موسس و مدیر موسسه تحقیقاتی حضرت ولیعصر(عج) بر تربیت فرزندان با تکیه بر فرهنگ اهل بیت(ع) تاکید کرد و گفت: پدران و مادران تنها وظیفه فرزندآوری ندارند بلکه باید تربیت فرزندان خود را بر مبنای فرهنگ اهل بیت دنبال کنند و فرزندان باید از منظر شاخصه‌های دینی و انسانی رشد یابند.

حسینی قزوینی اضافه کرد: در ایام فاطمیه باید به برجسته‌سازی  زندگی بزرگان دین از جمله حضرت زهرا(س) توجه شود چراکه رسیدن به مقام بالای عبودیت جز با تحمل سختی‌ها و مشکلات میسر نیست.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: