• سه شنبه ۹ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9711-2391-5
  • خبرنگار : 10159
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

نگرانی در زمینه تامین مواد پروتئینی برای مردم وجود ندارد

استاندار مرکزی گفت: هیچگونه نگرانی در زمینه تامین مواد پروتئینی به ویژه گوشت قرمز برای مردم وجود ندارد .

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، سید علی آقازاده در نشست کمیسیون برنامه ریزی ، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان اظهار کرد: آماری که در کشور در خصوص تولید و واردات مواد پروتئینی اعلام می‌شود دقیق بوده و جو روانی ایجاد شده در کشور تا دو ماه آینده از بین خواهد رفت .

وی افزود: ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز باید در حال حاضر و در این شرایط با برنامه‌ریزی صحیح و دقیق، اقدامات نظارتی، اطلاعاتی و انتظامی خود را در خصوص کاهش دغدغه‌های مردم به کار گیرد.

استاندار مرکزی تصریح کرد: هیچگونه نگرانی در زمینه تامین مواد پروتئینی به ویژه گوشت قرمز برای مردم وجود ندارد .

آقازاده بیان کرد: در رابطه با تامین مواد پروتئینی مردم برنامه‌ریزی مناسبی از سوی دولت در حال انجام است و در خصوص کاهش دغدغه مردم با نظارت و کنترل در بازار گام‌های موثری برداشته می‌شود .

به گزارش ایسنا، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی نیز در این نشست با اشاره به اینکه قاچاق تنها عامل گرانی گوشت قرمز نیست، گفت: عوامل مختلف روانی و اجتماعی سبب دامن زدن به گرانی‌ها شده که باید آنها را شناسایی کرد تا بتوان اقدام مناسبی در خصوص کاهش و کنترل قیمت‌ها انجام داد.

بهروز اکرمی با اشاره به اینکه مبارزه با کولبرها را نباید مبارزه با قاچاق کالا محسوب کرد، گفت: در نشست آینده این کمیسیون باید تحلیلی از پرونده‌های تشکیل شده در تعزیرات ارائه شود و با تعیین تکلیف ساز و کار و اقدامات کمیسیون، پرونده باندهای سازمان‌یافته و خرد تعیین تکلیف شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: