• چهارشنبه ۱۰ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9711-1185-5
  • خبرنگار : 10159
  • منبع خبر : ----

توانایی:

فلسفه وجودی مسئولان و مدیران باید ارائه خدمت بی منت به مردم باشد

مدیرکل نظارت و بازرسی و ارزیابی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی باید بدانند که مردم ولی نعمتان آنها هستند و فلسفه وجودی مسئولان و مدیران باید ارائه خدمت بی منت به مردم باشد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، حجت‌الاسلام محمدحسین توانایی در حاشیه همایش نقش امر به معروف و نهی از منکر  در ارتقا سلامت و کاهش تخلفات اداری در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: مهمتریت خواسته مردم از کارکنان دولت گسترش اخلاق اجتماعی و توجه به مسائل و مشکلات مردم در نهادهای دولتی است که در این خصوص ستاد امر به معروف و نهی از منکر پیگیری حقوق و مطالبات مردم را انجام می دهد.

وی افزود: با توجه به اینکه تقویت روحیه مسئولیت پذیری اجتماعی از سوی کارکنان دستگاه‌های دولتی به منظور حفظ سلامت اداری و افزایش میزان رضایتمندی مردم از اهمیت بالایی برخوردار است در نتیجه ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور این‌ مهم را به ستادهای استانی و همچنین دستگاه های دولتی ابلاغ کرده است.

مدیرکل نظارت و بازرسی و ارزیابی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور  با اشاره به اینکه مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی باید بدانند که مردم ولی نعمتان آنها هستند گفت: فلسفه وجودی مسئولان و مدیران باید ارائه خدمت بی منت به مردم باشد.

حجت الاسلام توانایی ساماندهی فضای مجازی را یکی دیگر از اهداف ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور دانست و گفت: دشمن از فضای مجازی در راستای تضعیف انقلاب اسلامی و ایجاد فاصله بین مردم و حاکمیت استفاده می کند که بر این اساس مردم و مسئولان باید از این فضا در جهت مناسب و  در راستای معرفی دستاوردهای  نظام اسلامی استفاده کنند.

حجت الاسلام توانایی بیان کرد: اسناد بالادستی ستاد امر به معروف و نهی از منکر شامل قرآن کریم، سخنان اهل بیت(ع)، سخنان امام راحل و مقام معظم رهبری، اصل هشت قانون اساسی و قانون 16 ماده ای مجلس شورای اسلامی است.

وی افزود: مردم باید بدانند که ستاد امر به معروف در تمام عرصه‌ها پشتیبان آنها است و از هرگونه مطالبه مردم دفاع می‌کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: