• جمعه ۱۲ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9711-2691-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ----

نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در اراک برگزار شد

نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در اراک برگزار شد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، سعید فرخی در آیین افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه نهال انقلاب در سال ۵۷ به درختی تنومند تبدیل شد، اظهار کرد: پس از مصوبه شورای هماهنگی ، راهبری و سیاست‌گذاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب درخصوص ارائه دستاوردهای عمر ۴۰ ساله انقلاب مقرر شد که نمایشگاهی به منظور نمایش گوشه‌ای از دستاوردهای ۴۰‌ ساله انقلاب به نمایش گذاشته شود .

وی افزود: در ۴۰ سال گذشته دستاوردها و افتخارات بسیار زیادی به دست آمده که نیاز است برای شناساندن آنها به اقشار جامعه به ویژه جوانان به نمایش گذاشته شوند .

معاون‌هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی تصریح کرد: در این نمایشگاه شرکت‌های بزرگ استان مرکزی دستاوردهای چهل ساله خود را به نمایش می‌گذارند، نیروهای نظامی و انتظامی نیز توانمندی‌های خود را عرضه می‌کنند و در کنار غرفه‌های نمایش برنامه‌هایی جانبی از سوی دستگاه‌های اجرایی ارائه می‌شود .

فرخی با اشاره به حضور اداره کل آموزش و پرورش و فرهنگ و ارشاد اسلامی و ارائه برنامه‌های آموزشی، دانش‌آموزی، فرهنگی، هنری و اجرای تئاتر گفت: این نمایشگاه با 150 غرفه در سالن پرشیا و پردیس محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی از 12 تا 17 بهمن‌ماه میزبان علاقمندان خواهند بود .

وی ادامه داد: در برگزاری این نمایشگاه رعایت حداقل صرفه‌جویی و رعایت نکات متناسب با شرایط فعلی شده است.به منظور ارائه خدمت بهتر تاکید شده که مدیر و یا معاون هر دستگاه در غرفه مربوطه به عنوان میز خدمت حضور داشته باشند .

وی با اشاره به اینکه علیرغم تمام مشکلات بودجه‌ای سعی شده تمام دستگاه‌ها در نمایشگاه حضور داشته باشند، اضافه کرد: به دلیل محدودیت‌های فضایی امکان واگذاری فضای بیشتر که مورد درخواست دستگاه‌های اجرایی بود میسر نبود .

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت: به منظور رفاه حال شهروندان و سهولت در تردد به جهت بازدید از نمایشگاه، شهرداری اراک خطوط اتوبوسرانی ویژه‌ای در نظر گرفته است، همچنین بازدید‌های روزانه دانش‌آموزان در طول ایام برگزاری نمایشگاه در نظرگرفته شده که شهرداری  وسایل حمل و نقل و سرویس را تدارک دیده است .

به گزارش ایسنا، این نمایشگاه با ۱۵۰ غرفه از ۱۲ تا ۱۷ بهمن ماه میزبان علاقه‌مندان خواهد بود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: