• دوشنبه ۱۵ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-7784-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

مدیرکل:

مطالبات موسسات بخش خصوصی طرف قرارداد بیمه سلامت استان مرکزی تسویه شد

مدیرکل بیمه سلامت استان مرکزی با اشاره به تخصیص اعتبار از محل توزیع مبلغ 500 میلیون یورو صندوق ذخیره توسعه ملی به سازمان بیمه سلامت ایران، از تسویه حساب مطالبات بخش خصوصی با این اداره کل خبر داد.

محمدرضا جیریایی در حاشیه برگزاری نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، اظهار کرد: با توجه به سیاست های سازمان بیمه سلامت ایران در راستای بروزرسانی مطالبات موسسات طرف قرارداد استان مرکزی، تمامی مطالبات با این اداره کل تسویه شد.

وی بیان کرد: مطالبات یاد شده در سال جاری نیز تا پایان شهریورماه پرداخت و بروزرسانی شده است.

جیریایی یادآور شد: مطالبات بخش دولتی شامل دانشگاه علوم پزشکی اراک، خمین و ساوه نیز تا پایان آبانماه سال جاری پرداخت شده است. تمام تلاش مدیران بیمه سلامت بر این است که رضایتمندی موسسات و بیمه شدگان را در راستای ارتقا کیفیت ارائه خدمات جلب کنند.

مدیرکل بیمه سلامت استان بیان کرد: پرداخت مطالبات به بخش خصوصی از ابتدای سال تاکنون مبلغی معادل 384153 میلیون ریال بوده است که از این مبلغ 173089 میلیون ریال مربوط به بدهی های سال گذشته و 211064 میلیون ریال مربوط به بدهی های سال جاری بوده است.

جیریایی ادامه داد: در بخش دولتی نیز از ابتدای سال تاکنون مبلغی معادل 1348338 میلیون ریال پرداخت کرده ایم که امید است این روند پرداختی هم در بخش خصوصی و هم در بخش دولتی با توجه به تفاهم نامه منعقده با سازمان بیمه سلامت مبنی بر پرداخت مطالبات موسسات طرف قرارداد همچنان طبق روال ادامه داشته باشد تا بتوانیم خدماتی در شان بیمه شدگان ارائه کنیم.

جیریایی درخصوص برپایی غرفه بیمه سلامت در نمایشگاه دستاوردهای دستگاه های اجرایی گفت: پاسخگویی کامل و جامع به بازدیدکنندگان از غرفه بیمه سلامت، امکان صدور و چاپ دفترچه در تمامی صندوق های بیمه ای همه روزه در غرفه، معرفی دستاوردهای این اداره کل، اطلاع رسانی درخصوص سازمان از بدو تشکیل تاکنون، ارائه اطلاعات آماری درخصوص شاخص های ادارات زیرمجموعه در دهه های مختلف، اطلاع رسانی درخصوص سامانه 1666، سامانه پاسخگویی به پیشنهادات، انتقادات و شکایات مردمی، ارائه اینفوگرافی از عملکرد اداره کل از سال 92 تا 97، توزیع بروشور، پازل بیمه سلامت و دفترچه خدمات قابل ارائه به بیمه شدگان، برگزاری مسابقه، حضور مسئولان و کارشناسان بیمه سلامت در غرفه جهت پاسخگویی به سوالات بازدیدکنندگان از اقداماتی است که در غرفه این سازمان در نمایشگاه یاد شده به انجام می رسد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: