• سه شنبه ۱۶ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-8884-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ----

همزمان با ایام الله دهه فجر؛

استاندار مرکزی دو واحد آموزشی را در زرندیه افتتاح کرد

همزمان با فرا رسیدن دهه مبارک فجر دو واحد آموزشی با حضور استاندار مرکزی در شهرستان زرندیه به صورت رسمی افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان زرندیه در آئین افتتاح این طرح‌های آموزشی گفت: یکی از این طرح‌ها آموزشگاه 12 کلاسه اسکندر میرزایی مقدم است که برای ساخت آن 20 میلیارد ریال هزینه شده است. این مدرسه به صورت خیرساز احداث و تجهیزات آموزشی نیز با مشارکت اداره کل نوسازی مدارس استان مرکزی تامین شده است.

محمدعلی یوسفی افزود: با بهره برداری از این هنرستان، 360 دانش آموز صاحب فضای آموزشی مناسب در زمینی به مساحت دو هزار متر مربع و 1345 متر زیربنا می شوند.

وی بیان کرد: : یکی دیگر از طرح‌های قابل بهره‌برداری، آموزشگاه فضیلت روستای احمدآباد است که به صورت سه کلاسه و به صورت خیرساز با صرف اعتباری بالغ بر 250 میلیون تومان احداث و با مشارکت اداره کل نوسازی مدارس استان مرکزی تجهیز شده است.

به گفته یوسفی، بهره برداری از سالن ورزشی چندمنظوره آموزشگاه زهرای اطهر یک با صرف هزینه ای بالغ بر 250 میلیون تومان و نیز احداث زمین چمن مصنوعی آموزشگاه اندیشه به وسعت هزار متر با اعتبار 250 میلیون تومانی به صورت خیرساز از دیگر پروژه های افتتاحی دهه فجر در این شهرستان است.

طرح آبرسانی به شهر مامونیه دیگر طرح افتتاحی با حضور استاندار استان مرکزی بود که شامل اجرای خط انتقال آب بطول ۳.۵ کیلومتر است و صرف با هزینه ۲۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و جاری انجام شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: