• پنجشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9711-7592-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ----

استاندار:

كاهش مزاحمت در توليد؛ سياست راهبردي تيم مديريتي استان مركزي

استاندار مركزي گفت: سياست راهبردي تيم اقتصادي استان مركزي كاهش مزاحمت ها در توليد است.

به گزارش ايسنا، منطقه مركزي، سيد علي آقازاده در نشست با فعالان افتصادي استان مركزي که با حضور علي لاريجاني رييس مجلس شوراي اسلامي برگزار شد با بيان اينكه استان مركزي در يك سال اخير يكي از بهترين عملكردهاي اقتصادي و توليدي خود را سپري كرد، افزود: سياست راهبردي تيم اقتصادي استان مركزي بر اين است كه مزاحمت كمتري براي توليدكنندگان و واحدهاي توليدي ايجاد شود كه تا حدي در اين راستا موفق عمل شده است و اميد است در پايان سال عملكرد و كارنامه موفقي براي استان رقم بخورد.

وي بيان كرد: طبق آمارها عملكرد استان در ١١ ماهه ٩٧ قابل قبول است و باتوجه به اينكه تلاش ها در استان به كار گرفته شده است اميدواريم نتيجه مطلوب را شاهد باشيم.

آقازاده با اشاره به بازديد امروز رييس مجلس شوراي اسلامي از شركت هپكو اظهار كرد: بازديد امروز اميدآفرين بود، شركت هپكو با عزم و اراده به توليد نشسته است و امروز نيز ١٥ دستگاه توليدي اين شركت رونمايي شد و در سالن هاي اين شركت آهنگ توليد را ميشنويم و خوشبختانه در ديگر صنايع بزرگ استان مانند ايرالكو، واگن پارس، ماشين سازي، آذرآب و ... شرايطي بهتر از ديروز را شاهديم و به سمت جلو در حركت هستيم.

استاندار مركزي اضافه كرد: در حوزه كاهش نرخ بيكاري در استان عملكرد خوبي نسبت به سال گذشته حاصل شده است و به نرخ ٦.٩ درصد دست يافته ايم همچنين تصور ميشود كه تا پايان سال به يك ميليارد و ١٠٠ ميليون دلار صادرات غيرنفتي دست يابيم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: