• پنجشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9711-9684-5
  • خبرنگار : 10013
  • منبع خبر : ----

همزمان با دهه فجر،

سه پروژه توزیع برق استان مرکزی با حضور مدیرعامل توانیر افتتاح شد

همزمان با دهه فجر، سه پروژه توزیع برق استان مرکزی باحضور مدیرعامل شرکت توانیر در اراک و مهاجران به بهره برداری رسید .

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، با حضور " مهندس محمد حسن متولی زاده "، مدیران ارشد صنعت برق استان مرکزی و مسئولان محلی، پروژه جایگزینی 2000چراغ  100 وات LED  به جای چراغ های پرمصرف 250 وات  در مهاجران در راستای پیک سایی سال 98 با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال به بهره برداری رسید .

بهره برداری از دو اکیپ عملیاتی خط گرم با اعتبار 20 میلیارد ریال از دیگر پروژه های افتتاحی در مهاجران در سفر یک روزه مدیرعامل شرکت توانیر به استان مرکزی بود.

همچنین سامانه فهام با نصب 13400 دستگاه کنتور با مبلغی بالغ بر 200 میلیارد ریال نیز با حضور  مدیرعامل شرکت توانیر در شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی به بهره برداری رسید.

میسر شدن امکان قرائت و کنترل از راه دور کنتور برق مشترکین پر مصرف، کاهش تلفات انرژی، بهینه سازی و مدیریت مصرف برق، کنترل و مدیریت بار شبکه از جمله مزایای اجرای طرح بهره برداری از کنتورهای هوشمند فهام است.

مدیرعامل شرکت توانیر در افتتاح این پروژه ها، افزود: اجرای عملیات خط گرم مناسب ترین راه در جهت کاهش قطعی ها، بالا بردن ضریب اطمینان و پایداری شبکه است.

متولی زاده تصریح کرد: بکارگیری فناوری های جدید در صنعت برق در واقع کمک به پویایی دیگر صنایع است .

وی با بیان اینکه گذر از پيك 98 در اولويت برنامه های صنعت برق قرار دارد اظهارکرد: برای گذر از پیک 98 ،مأموریت‌های ویژه ظرف مهلت تعیین‌شده برای اقدام و ارائه گزارش دوره‌ای اقدامات به شرکت توانیر به شرکت های توزیع برق  ابلاغ شده است .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی هم با بیان اینکه تامین برق‌رسانی یکی از مهم‌ترین وظایف صنعت برق است، گفت: کاهش یا حذف قطعی برق رویکرد گسترش عملیات تعمیر و نگهداری و سرویس خطوط با روش کار با خط گرم بوده که کلیه خدمات و تعمیرات خطوط شبکه به صورت برقدار انجام می شود.

مهندس اله داد افزود: هم اکنون در مجموع 11 اکیپ خط گرم در راستای تعمیرات شبکه بدون اعمال خاموشی در استان مشغول به فعالیت هستند.

وی بابیان اینکه طی یک مانور دو روزه با همکاری 10 اکیپ اجرایی از توزیع برق شهرستان های استان، مهاجران به شهر LED تبدیل شد، افزود: این امر در مدیریت بار مصرف شهر مهاجران بسیار موثر است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: