• جمعه ۱۹ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9711-8292-5
  • خبرنگار : 10159
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

وظیفه مسئولان پس از ۲۲ بهمن مضاعف می‌شود

رییس مجمع نمایندگان استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی گفت: وظیفه مسئولان دولت و نظام پس از ۲۲ بهمن مضاعف می‌شود و نیاز است مسئولان در ارائه خدمت به مردم تجدیدنظر کنند .

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، سیدمهدی مقدسی در دیدار مردمی با مردم شهر کارچان ضمن تبریک و گرامیداشت ایام الله دهه فجر اظهار کرد: مسئولیت دولتمردان، مجلس شورای اسلامی و مسئولان نظام پس از ۲۲ بهمن مضاعف می‌شود. مسئولان باید در ارائه خدمت به مردم در عملکردشان تجدیدنظر کرده و در راستای شناسایی نقاط ضعف تلاش لازم را انجام دهند .

وی با اشاره به بودجه ۹۸ افزود: در بودجه ۹۸ اجازه افزایش قیمت به خدمات آب،برق،گاز،بنزین و...داده نشد، بسته‌های حمایتی توسعه خواهند یافت، همچنین پرداخت یارانه‌ها نیز ادامه خواهد داشت.

نماینده مردم اراک،خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: ۴۰ هزار میلیارد تومان بودجه برای توسعه و حمایت از واحدهای صنعتی و تولید در بودجه ۹۸ پیش‌بینی شده است .

به گزارش ایسنا، دیگر نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی در این دیدار گفت: با تلاش مردم شاهد پیشرفت بیش از پیش در جمهوری اسلامی خواهیم بود. لازمه هر پیشرفتی تلاش و مجاهدت مردم است و آنچه در این ۴۰ سال کسب کرده‌ایم نیز نتیجه تلاش و مجاهدت مردم این مرز و بوم بوده است .

دکتر علی اکبر کریمی افزود: ایجاد پاسگاه، تامین آب و حل مشکل راه از مطالبات مردم این شهر است که با اقدامات صورت گرفته تنها مشکل راه باقی مانده و امید است به زودی پرونده این موضوع نیز بسته و طرح جامع شهر کارچان اجرایی شود و مانعی برای این موضوع وجود نداشته باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: