• دوشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9711-8892-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

/انقلاب اسلامی در چهل سالگی/

ابراهیمی: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن بیانگر رفراندوم مقبولیت نظام است

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی گفت: ابراهیمی: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن بیانگر رفراندوم مقبولیت نظام است

علی ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، اظهار کرد: حضور در راهپیمایی به عنوان یک حماسه سیاسی یک رفراندوم غیررسمی است و تفاوت این حماسه سیاسی با انتخابات در رسمی بودن آن است.

وی تصریح کرد: راهپیمایی یوم الله 22 بهمن به عنوان یک نقطه عطف در تاریخ حاکمیت محسوب می شود و حضور در این مانور سیاسی یک رفراندوم مقبولیت حاکمیت و نظام است.

وی با تاکید بر اینکه خواست و اراده مردم موجب شکل‌گیری این نهضت و ورود آن به سن 40 سالگی به رهبری ولی فقیه شده است، گفت: خواست و اراده ملت ایران در صیانت از انقلاب به عنوان یک ارزش دینی و اعتقادی با حضور آنان در صحنه محقق شده است و ملت ایران با حضوری تاثیرگذار در تمامی صحنه ها از این نظام پاسداری کردند.

این نماینده مردم در خانه ملت با اشاره به ماهیت سلطنتی حکومت سابق در ایران اشاره کرد و افزود: در رژیم سلطنتی گذشته مردم بر سرنوشت خود حاکم نبودند و به دلیل اعمال یک تغییر روش حاکمیتی با خواست عمومی یک حکومت سلطنتی که خاستگاه دیکتاتوری داشت را سرنگون کردند و یک نظامی که ماهیت جمهوری و مردم سالاری را داشت به رهبری امام راحل تشکیل دادند.

وی  تصریح کرد: اراده و خواست ملت ایران در طول 40 سال اجازه نداده است این انقلاب دچار تزلزل شود و با بصیرت و هوشیاری تحت تدابیر رهبر معظم انقلاب از همه بحران ها عبور کرده و توطئه ها را نقش بر آب کردند و زمینه‌ساز بلوغ انقلاب و رسیدن به سن 40 سالگی شدند.

ابراهیمی با تقدیر از حضور باشکوه ملت ایران به ویژه مردم استان مرکزی و حوزه انتخابیه شازند در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن گفت: این حضور حماسی و معنادار حاوی پیام های گوناگونی است و مسئولیت کارگزاران نظام را دوچندان می کند.

وی تصریح کرد: هر حکومتی برای تداوم پایداری خود نیازمند پویایی است و باید سعی شود که چرخ توسعه کشور به سمتی حرکت کند که رفاه مردم تامین شود و وظیفه سیستم حکومتی این است که موجب سرافرازی و رفاهیت بیشتر ملت شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: