• پنجشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9712-17984-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ----

اجرای محدوديت هاي ترافيكي از 25 اسفندماه در استان مركزي

رئيس پليس راه فرماندهي انتظامي استان از اجراي محدوديت هاي ترافيكي از 25 اسفند ماه در برخي از محورهاي مواصلاتي استان خبر داد .

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، به نقل از پلیس، سرهنگ "ايرج كهريزي" در اينباره گفت: با توجه به افزایش تردد و حجم فزاينده سفر در تعطيلات نوروز، به منظور ارتقاء ضریب ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه محدوديت ‌ها و ممنوعيت‌ هاي ترافیکی از روز شنبه بيستم و پنجم اسفند ماه تا پایان روز شنبه هفدهم فروردين در برخي از محورهاي مواصلاتي اجرايي شد .

وي اضافه كرد: عبور و مرور انواع موتورسيكلت در ايام اجراي طرح نوروزي در تمامي آزادراه ها و بزرگراه ها و سایر محورهايي كه ضرورت ايجاب كند، ممنوع است .

اين مقام مسئول تصريح كرد:‌ در تمامي محورهاي برون شهري كه در ايام فوق ممنوعيت و محدوديت ترافيكي براي انواع تريلر و كاميون اعمال مي شود، عبور و مرور انواع تريلر، كاميون و تانكرهاي حامل مواد سوختي و فاسد شدني يا داراي مجوز از پليس راهور ناجا از اين امر مستثني بوده و ممنوعيت تردد اين قبيل وسايل نقليه فقط در راه هايي اعمال مي شود كه مقررات يك طرفه شدن عبور و مرور در آن ها اجرا مي شود و يا ممنوعيت تردد در طول سال دارند .

سرهنگ كهريزي ادامه داد: تردد انواع تريلر، كاميون و كاميونت در تاریخ سيزدهم فروردين ماه در كليه محورهاي برون شهري ممنوع است .

رئيس پليس راه فرماندهي انتظامي استان مركزي با اشاره به محدوديت هاي ترافيكي در محورهاي مواصلاتي استان گفت: تردد انواع تريلر و كاميون محورهای قديم ساوه -  همدان ، قدیم ساوه – سلفچگان و بالعکس از ساعت 7 صبح بيست و هشتم اسفندماه تا ساعت 24 يكم فروردين ماه، از ساعت 7 صبح چهارم فروردين تا ساعت 24 پنجم فروردين، از ساعت 12 الي 24 روز يازدهم فروردين، از ساعت 12 چهاردهم فروردين ماه تا ساعت24 روز شانزدهم فروردين ماه ممنوع است .

وي اضافه كرد: در محورهاي اراک – قم ، جاده قدیم تهران – قم و بالعکستردد انواع تريلر و كاميون از ساعت 12  الي 24 تاریخ های بيست و هشتم و بيست و نهم اسفندماه و چهارم، چهاردهم و شانزدهم فروردين ماه ممنوع است .

سرهنگ كهريزي تصريح كرد:  ورود و تردد كليه خودروهاي ترانزيت مواد سوختي در شهر از ساعت هفت صبح روز شنبه بيست و پنجم فرودين تا ساعت 7 صبح روز يك شنبه هجدهم فروردين ماه ممنوع است و خودروهاي مذكور در ساير ايام طرح نوروز سال 1398 صرفا در ساعات روز مجاز به تردد بوده و در ساعات شب ملزم به توقف در محل هاي ايمن بين راهي خواهند بود .

وي ادامه داد: در صورت نياز به اعمال محدوديت هاي پيش بيني نشده در محورهاي تحت پوشش استان به منظور كنترل و تنظيم عبور و مرور وسايل نقليه، بصورت مقطعي و منطقه ای با در نظر گرفتن فرصت كافي براي اطلاع رساني تصميمات مقتضي اتخاذ خواهد شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: