• پنجشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9712-18084-5
  • خبرنگار : 10159
  • منبع خبر : ----

استاندار مرکزی:

خانه جوان خمین ‌سال ۹۸ راه اندازی می ‌شود

استاندار مرکزی گفت: راه اندازی خانه های جوان در سال ۹۸ سرعت خواهد گرفت و خانه جوان شهرستان خمین نیز سال آینده به بهره برداری می‌رسد .

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، سیدعلی آقازاده در نشست وزیر ورزش و جوانان با سمن‌های ورزشی در شهرستان خمین اظهار کرد: افتتاح سالن یادگار امام(ره) مصادف با رحلت یادگار امام راحل سید احمد خمینی است که این تصادف را ارج می‌نهیم .

وی افزود: با همکاری وزارت ورزش و جوانان تفاهم‌نامه ای بین استان مرکزی ‌و این ‌وزارتخانه منعقد خواهد شد که به دنبال این‌تفاهم نامه قرار است به مدت دو سال ایجاد ۱۰۰ مینی زمین فوتبال با چمن مصنوعی از سال ۹۸ آغاز شود .

استاندار مرکزی تصریح کرد: سرعت راه‌اندازی خانه‌های جوان در سال ۹۸ در استان شدت خواهد گرفت، خانه جوان اراک افتتاح شده و خانه جوان در ساوه  به زودی به بهره برداری خواهد رسید و همچنین در نظر داریم که در سال ۹۸ خانه جوان خمین نیز راه‌اندازی شود .

وی با اشاره به اینکه استمرار ازدواج می‌تواند بقای خانواده و تثبیت جامعه را در پی داشته باشد گفت: در سال ۹۷ میزان طلاق در استان مرکزی کاهش داشته و امیدواریم در سال جدید شاهد افزایش ازدواج و کاهش هرچه بیشتر طلاق باشیم .

به گزارش ایسنا، نماینده مردم‌خمین نیز در این جلسه ساخت استخر را از مطالبات مردم بویژه بانوان این شهرستان دانست و گفت: شایسته مردم شهر امام(ره)نیست که از این مجموعه ورزشی محروم‌ باشد و تحقق این‌ مهم نیازمند توجه ویژه است .

به گزارش ایسنا، فرماندار خمین ‌نیز در این نشست گفت: شهرستان خمین در حوزه‌های مختلف  از جمله دوچرخه سواری در سال‌های گدشته و هم اکنون در رشته تنیس جایگاه ویژه‌ای در سطح استانی و ملی دارد .

وی افزود: در رشته دوچرخه سواری در صحنه‌های بین المللی قهرمانان ویژه ای از این‌شهرستان برخاسته‌ اند که شایسته تقدیر هستند .

احمد طهرانی تکمیل استخر این شهرستان را از اهم مطالبات مردم دانست و گفت: همچنین مجموعه ای برای ورزش های رزمی و شنا در دست احداث است که به منظور مرتفع شدن مشکلات این مجموعه نیز حمایت‌ها و کمک‌هایی نیاز است که امیدواریم توجه ویژه به این مجموعه انجام شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: