• سه شنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 981-2792-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

ابراهیمی: بحران‌ها و مشکلات نباید ابزاری برای تسویه حساب سیاسی شود

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که در موضوع سیل هر سه قوه مقصر هستند، گفت: نباید در زمان بحران از آن به عنوان ابزاری برای تسویه حساب سیاسی استفاده کرد به عنوان مثال در موضوع سیل هر سه قوه مقصر هستند .

علی ابراهیمی در گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر این که در زمان بحران اتحاد بین مسئولان و احزاب سیاسی نقش موثری در رفع مشکلات دارد، بیان‌ کرد : متاسفانه در برخی از مواقع بحران ها و مشکلات به وسیله و ابزاری برای گروه های سیاسی تبدیل می‌شود تا از آن علیه یکدیگر استفاده کنند .

وی در ادامه اظهار کرد: در خصوص جاری شدن سیل و خسارات وارده آن نیز ما شاهد یک سوء مدیریت از گذشته تا به امروز هستیم که در مسیر سیلاب‌ها مجوز ساخت و ساز داده شده است و قطعا باید با مسببان آن برخورد شود .

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: از سوی دیگر تعداد پل هایی که تخریب شده است و جاده‌هایی که آسیب دیده اند نشان دهنده این است که سازه های ما استحکام متناسب با شرایط جغرافیایی را ندارد.  در این موضوع هم دولت و هم مجلس شورای اسلامی و هم قوه قضاییه نقش دارند .

وی در اظهارات خود، خاطرنشان کرد: آن چه مهم است این است که در این شرایط نباید از بحران به عنوان ابزار سیاسی استفاده کرد. دولت‌ها در گذشته و اکنون به عنوان مجری در موضوع سیلاب مقصر هستند، اما آیا می‌توان تقصیر قوه قضاییه را کم کرد و یا خود مجلس شورای اسلامی نیز به عنوان بعد نظارتی چقدر در این موضوع مقصر است .

ابراهیمی در پایان، بیان‌ کرد: اختلاف نظر زمانی مفید است که عیب‌های طرف مقابل را بیان‌ کنیم و شرایط جبران آن فراهم شود، اما جایی که جنبه تخریبی و بی اعتمادی و ناامیدی مردم را داشته باشد مناسب نیست. متاسفانه جناح‌های سیاسی ما مشکلات، موفقیت‌ها و حتی مقدسات را ابزاری برای پیروزی بر یکدیگر می دانند .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: