• سه شنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 981-2892-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

دری نجف آبادی:

سپاه پاسداران عامل عزت و اقتدار اسلام است

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک با صدور بیانیه ای در واکنش به اقدام احمقانه و خطرناک ایالات متحده در قرار دادن سپاه پاسداران در فهرست گروه های تروریستی جهان گفت: این نیروی انقلابی مظهر جهاد، ایثار، فداکاری و تمام فضائل انسانی و عامل عزت و اقتدار اسلام است.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی در این بیانیه آورده است: این اقدام احمقانه آمریکا توطئه جدیدی علیه ملت ایران است که ملت نیز به برکت هدایت های حکیمانه مقام معظم رهبری فریب خدعه ها و توطئه های شیطان بزرگ را نمی خورد.

وی در این بیانیه آورده است: بدون شک این اقدام آمریکای جنایتکار  علیه سپاه پاسداران بدون پاسخ نخواهد ماند و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به خصوص سپاه مقتدر پاسخ دندان شکنی به شیطان بزرگ خواهند داد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در این بیانیه آورده است: کسانی که سپاه پاسداران را که از بدو پیروزی انقلاب تکیه گاه مظلومان ایران و جهان اسلام بوده است را در فهرست گروه های تروریستی قرار داده اند، خود بزرگترین تروریست های تاریخ بشر و ترورست ساز و تروریست پرور هستند و جنایت های آنها در سوریه، عراق، بحرین و یمن هیچ گاه از خاطره ها محو نمی شود.

وی در ادامه بیانیه آورده است: سپاه پاسداران براساس رسالت پاسداری از انقلاب و دستاوردهای نهضت امام راحل، در هر عرصه ای که کیان و ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی به خطر بیفتد، حضور پیدا کرده و اجازه دست درازی به خاک وطن را به هیچ قدرتی نداده و نخواهند داد.

امام جمعه اراک در این بیانیه آورده است: پشتیبانی از حریم ولایت و آرمان های انقلاب اسلامی اساس برنامه های سپاه پاسداران است و قدرت نظامی این نیروی انقلابی و مردمی خار چشم دشمنان اسلام است و معلوم می شود استکبار  ملت شریف ما و نهاد عظیم برخاسته از ملت را هدف قرار داده است.

آیت الله دری نجف آبادی در این بیانیه تاکید کرده است: ملت ایران ضمن حمایت همه جانبه از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بخصوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام می‌کند نیروهای مسلح خط قرمز ما هستند و از این نیروهای انقلابی انتظار می رود نسبت به انجام اقدام متقابل با این توطئه امنیتی ایالات متحده برنامه ریزی کنند تا دیگر هیچ قدرتی جرات به خطر انداختن امنیت عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران و نیروهای مسلح آن را به خود راه نداده و تدبیر و برنامه ریزی کنند و بر صلابت و اقتدار خود بیفزایند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: