• شنبه ۲۴ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 981-891-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

مدیرعامل عنوان کرد:

قراردادهای هپکو روی کاغذ مانده است/گره کار به دست سازمان برنامه و بودجه باز می شود

مدیرعامل هپکو گفت: قراردادهای هپکو با سازمان راهداری و مدیریت بحران روی کاغذ مانده است.

غلامرضا صادقیان در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه مرکزی، با بیان اینکه بخشی از اهداف مدنظر برای شرکت هپکو در سال 97 محقق نشد، افزود: در سال گذشته مشکلات در حوزه تامین مواد اولیه و قراردادها بروز کرد که این امر باعث شد بخشی از اهداف شرکت محقق نشود.

وی تصریح کرد: متاسفانه در سال گذشته قراردادهای سازمان راهداری و سازمان مدیریت بحران به دلیل عدم همراهی سازمان برنامه و بودجه علیرغم وجود مصوبه سه وزیر برای تولید 2400 دستگاه، همچنان روی کاغذ باقی مانده است و در سال 97 به عرصه تولید وارد نشد.

صادقیان با بیان اینکه شرکت بزرگی مانند هپکو با قراردادهای 50 دستگاه یا کمتر و بیشتر نمی تواند کار کند بلکه باید قراردادهای بزرگ در اختیار داشته باشد، گفت: خوشبختانه مدیریت ارشد استان به مانند همیشه پیگیر کار شرکت است و رایزنی لازم با سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور را دنبال می‌کند تا مشکل اجرایی شدن قراردادهای شرکت حل و فصل شود.

وی با تاکید بر اینکه هپکو تولید کننده ماشین‌آلات سنگین کشور است و باید قراردادهای خوبی در اختیار داشته باشد، گفت: شرکت در سال جاری افق روشنی را برای خود ترسیم کرده و به نظر می‌رسد که سالی بهتر از 97 را پیش رو داشته باشیم. بخشی از اهداف و افق‌های 97 به انجام نرسید، اما تلاش می‌شود که وضعیت شرکت در سال 98 بهبود یابد.

مدیرعامل شرکت هپکو اضافه کرد: شرکت در حال حاضر به دنبال جذب بازارهای جدید جهانی است و بازار عراق را مدنظر داریم تا استراتژی های تولید شرکت به تحقق برسد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: