• شنبه ۲۴ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 981-991-5
  • خبرنگار : 10159
  • منبع خبر : ----

رییس سازمان صمت استان خبر داد:

انجام ۲۷۲۹ گشت مشترک بازرسی در استان مرکزی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: در ایام تعطیلات نوروز ۲۷۲۹ گشت مشترک شکل گرفت که منجر به تشکیل ۳۲۹ پرونده به ارزش ۱۶۰ میلیون تومان شد .

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، محمدرضا حاجی پور در اولین جلسه ستاد تنظیم‌ بازار استان مرکزی در سال ۹۸ اظهار کرد: گشت های مشترکی در نوروز سال ۹۸ برای پالایش و تاکید بر روند خدمت رسانی به شهروندان و مهمانان نوروزی شکل گرفت که در این رابطه در نوروز  امسال دو هزار و ۷۲۹ بازرسی شکل گرفت که ۳۲۹ فقره تخلفاتی به ارزش ۱۶۰ میلیون تومان تشکیل شده است .

وی افزود: در بحث توزیع کالاهای اساسی و گوشت گرم و گوشت مرغ گرم و منجمد با همکاری جهاد کشاورزی و پشتیبانی امور دام و دامپزشکی اقدامات موثری انجام شد.

رئیس صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی تصریح کرد: هزار و ۱۲۰ تن پرتقال تامسون و ۶۲۵ تن سیب درختی به صورت خالص فروشی در ایام نوروز در ۹ پایگاه به شهروندان تحویل شده و همچنین هماهنگی تامین و جذب ۵ هزار و ۴۰۰ کیسه آرد یارانه‌ای فوق العاده در شهرستان‌های تابعه در ایام پایانی سال، هماهنگی تامین و توزیع ۲۹ تن گوشت گرم گوسفندی وارداتی، هماهنگی تامین و توزیع ۷۰ تن گوشت منجمد گوساله وارداتی، تامین و توزیع ۵۰ تن گوشت مرغ منجمد، تامین جذب و توزیع ۳۸۵ تن برنج وارداتی، تامین، تهیه و توزیع ۲۵۰۰ تن شکر از اقدامات صورت گرفته در این حوزه بوده است .

حاجی پور بیان کرد: در طول ایام تعطیلات نوروز ۳۰۰ واحد نانوایی فعال نسبت به ارائه خدمات به همشهریان آمادگی داشته اند همچنین تامین، تهیه و توزیع لاستیک مورد نیاز ناوگان حمل و نقل بار و مسافر در ایام تعطیلات نوروز صورت گرفته است .

وی در خصوص بارش های اخیر صورت گرفته در کشور ادامه داد: با هماهنگی معادن استان درخصوص کمک رسانی به روستاها و تامین لودر و بولدوزر و ماشین آلات سنگین‌ نیز اقدامات لازم انجام شده است‌. آماده سازی ۲۳ دستگاه لودر، ۳ بیل زنجیری و ۲ دستگاه بیل لاستیکی در مسیرهای ساوه_ سلفچگان و جاده قدیم ساوه و مجموعه استان نیز با توجه به شرایط یاد شده صورت گرفته است .

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی خاطرنشان کرد: در سال گذشته در مجموع ۸۱ جلسه این ستاد با ۴۹۰ مصوبه در سطح استان برگزار شده است .

حاجی پور اضافه کرد: دستگاه های اجرایی موطف هستند نسبت به پیگیری کاستی ها و کسری هایی که در حوزه تامین اقلام وجود دارد اقدام لازم را انجام دهند تا با تحلیل عملکردها در جلسات آینده ضمن هماهنگی با مجموعه ستاد تنظیم بازار کشور و اعلام نیازمندی های استان بتوانیم برای تامین کالاهای اساسی اقدامات لازم را انجام دهیم تا در ماه رمضان با کمترین تنش و جالش در زمینه تامین اقلام مورد نیاز مردم گام های اساسی را برداریم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: