• سه شنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 981-1087-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

توانمندسازی منابع انسانی رونق تولید را رقم می‌زند

فرماندار فراهان گفت: توانمندسازی منابع انسانی و مهارت‌آموزی رونق تولید را رقم می‌زند.

به گزارش اسنا، منطقه مرکزی، احمد سجادی در جریان بازدی از پروژه عمرانی مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهر خنجین شهرستان فراهان با بیان اینکه توانمندسازی منابع انسانی رونق تولید را همراه دارد، افزود: خوشبختانه در کشور ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های خوبی در اختیار است که می‌توان از این مهم برای توانمندسازی افراد جامع استفاده کرد.

وی تاکید کرد: سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای نیز یکی از این ظرفیت‌های قوی در کشور بشمار می‌رود که می‌تواند با حمایت و همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی جهت توانمندسازی منابع انسانی به ارائه خدمات آموزشی بپردازد.

فرماندار فراهان گفت: اگر منابع انسانی ماهر و توانمند در اختیار باشد تولید با کاهش هزینه و افزایش راندمان همراه خواهد بود و شهرستان فراهان از ظرفیت‌ها و پتانسیل خوبی در زمینه‌های کشاورزی و صنایع‌دستی برخوردار است و انتظار می‌رود حضور پر رنگ آموزش‌های فنی و حرفه‌ای همچون گذشته در سال‌جاری در این شهرستان مشهود باشد.

به گزارش ایسنا؛ در این بازدید سعیدرضا شاه‌محمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان مرکزی با بیان اینکه اگر فقر مهارتی در جامعه ریشه‌کن شود، رونق تولید حاصل می‌شود، فزود: این اداره کل در صدر برنامه‌های خود نگاه ویژه‌ای به توانمندسازی منابع انسانی در حوزه‌های صنعت،کشاورزی و خدمات و بویژه در مناطق کمتر توسعه‌یافته دارد و با جدیت تحقق این مهم را دنبال می‌کند.

در این سفر از کارگاه‌های تولیدی تریکو و کارگاه دستکش تلخاب بازدید بعمل آمد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: