• دوشنبه ۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-1084-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ----

پل های شريعتي و ورزش پايان خرداد زير بار ترافيك مي روند

 شهردار اراك گفت: تلاش مي شود پل شريعتي و ورزش پايان خرداد زير بار ترافيك بروند.

 به گزارش ایسنا، منطقه مرکزي، محمد کریم شفیعی در صحن رسمی شورای شهر اراک در خصوص وضعیت پروژه های عمرانی سطح شهر اراک بیان کرد: پروژه پل شریعتی و ورزش براساس قراردادهای epc( طراحی، اجرا و نظارت همزمان)در حال انجام است و برای اعمال نظارت عالیه و تکمیل نظارت شهرداری به عنوان عامل چهارم باید قرارداد دیگری امضا شود که عملا الزامی بر آن نیست چراکه شهرداری نظارت خود را کامل اعمال می کند. 

وی تصریح کرد: اگر قصوری در روند ساخت پروژه صورت گرفته باشد قطعا رسیدگی می شود چراکه هنوز پل ها تحویل شهرداری نشده است. 

شفیعی با بیان اینکه زمان تکمیل این پروژه ها توسط پیمانکار نیمه و پایان اردیبهشت ماه تعیین شده است، گفت: در ١٥ ارديبهشت ماه پل شريعتي و ٣٠ ارديبهشت ماه پل ورزش تحويل شهرداري ميشود و تلاش ميكنم این دو پروژه تا پايان خردادماه زيربار ترافيك و بهره برداري كامل برود. 

وی در خصوص استقرار ستاد مدیریت بحران در شهرداری اراک اظهار کرد: ستاد مدیریت بحران در شهرداری فاقد چارت مصوب است اما به دلیل وظایف محوله ستاد به صورت غیررسمی ایجاد شده است. 

شهردار اراک اضافه کرد: اگر برخی از شهرداری ها دارای ستاد مدیریت بحران هستند به دلیل تفویض اختیار انجام شده از سوی استانداری هاست، اما علیرغم عدم وجود چارت این ستاد در شهرداری اراک پشتیبانی لازم در این مجموعه انجام شده است و شرح وظایف نیز مشخص است. 

به گزارش ایسنا؛ در این جلسه بازگشایی حساب نزد بانک مهر جهت وصول مطالبات ناشی از جرایم آرای کمیسیون ماده ۱۰۰ و معرفی افراد بدهکار بابت استفاده از تسهیلات بانکی با نرخ ۴ درصد، موافقت با ۱۲ درصد تعدیل و ارزش افزوده مبلغ قرارداد حسابرسی سال منتهی به ۹۵ شهرداری و سازمان تابعه توسط موسسه حسابرسی سامان پندار و موافقت با قرارگیری بنا در بر معبر ۲۰ متری در سنجان حدفاصل شهرداری ناحیه تا ابتدای جاده ضامنجان به تصویب اعضای شورای شهر اراک رسید.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: