• چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 982-1285-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

یک مسئول خبر داد:

آغاز ثبت نام هنرمندان صنایع دستی استان مرکزی برای دریافت نشان ملی مرغوبیت کالا

ثبت نام هنرمندان صنایع دستی استان مرکزی برای دریافت نشان ملی مرغوبیت کالا آغاز شد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی استان، ثبت نام اولیه این دوره تا تاریخ 20 خرداد ماه سال ۱۳۹۸ در حوزه معاونت صنايع دستی و هنرهای سنتی و  شهرستان‌ها انجام مي‌شود و هنرمندان و تولیدکنندگان باید ظرف مدت دو ماه تقاضانامه مربوطه را مطابق با دستورالعمل تکمیل کنند. آثار هنری و اطلاعات مربوط به آنها باید تا قبل از پايان مهلت مقرر در قالب لوح فشرده توسط شخص هنرمند يا توليدكننده به معاونت صنایع دستی استان تحویل شود.

قاسم کاظمی معاون صنایع دستی میراث فرهنگی استان نیز در تکمیل این خبر گفت: جلسه اولیه کمیته داوری نشان ملی مرغوبیت و انتخاب آثار برتر صنایع دستی استان با هماهنگی سازمان مرکزی و با حضور نماینده سازمان و کارشناسان مربوطه در محل معاونت صنايع دستي استان برگزار خواهد شد.

وی افزود: چهار معیار مرغوبیت، اصالت، نوآوری، قابلیت بازاریابی و دو پیش شرط احترام به ارزش های محیط در بکارگیری مواد و تکنیک‌های تولید و مسئولیت اجتماعی توليدكننده از موارد مهم در قضاوت داوران براي انتخاب بهترين اثر بشمار می‌روند و هنرمندان دارای نشان ملی مرغوبیت باید برای خلق و تولید آثار هنری خود معیارها و پیش شرط لازم را رعایت کنند.

کاظمی گفت: متقاضیان می توانند جهت ارائه آثار و تشکیل پرونده نشان مرغوبیت کالا حداکثر تا تاریخ 20 خرداد ماه سال ۱۳۹۸ به معاونت صنايع دستی و هنرهای استان مرکزی مراجعه کنند.                                                                                                 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: