• شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 982-4191-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ----

معاون وزیر کشور عنوان کرد:

جلوگیری از تعطیلی واحد‌های تولیدی و احیای واحد‌های نیمه راکد، اولویت دولت در سال رونق تولید

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منطقه اي وزير كشور گفت: جلوگیری از تعطیلی واحد‌های تولیدی و تلاش برای احیای واحد‌هایی که به دلایل مختلف با ظرفیت کمتر فعالیت می کنند، اولویت دولت در سال رونق تولید است .

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، بابک دین پرست در جریان بازدید از دو واحد تولیدی و صنعتی در ساوه اظهار کرد: حفظ اشتغال و تلاش برای حفظ توان تولیدی صنایع و اتخاذ راهکارهای مناسب برای توسعه صنایع و ایجاد اشتغال از دیگر اولویت های دولت در سال رونق تولید است .

وی افزود: براین اساس دولت تمام برنامه ریزی ها و سیاستگذاری های خود را برای رونق تولید بکار بسته و استانداران نیز مکلف به اجرای برنامه های دولت در این حوزه هستند .

معاون وزیر کشور در ادامه افزود:  در جلسات دولت تمامی وزارتخانه های متبوع مکلف به استفاده از تمامی ظرفیت ها برای حل مشکلات به منظور تقویت رونق تولید شدند .

وی گفت: در استان مرکزی نیز با تلاش مجموعه استان و در راس استاندار مرکزی، مشکلات بسیاری از واحد‌های تولیدی برطرف شده و واحد‌های نیمه تعطیل و غیرفعال احیا شدند .

وی در ادامه گفت: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با اختیارات کامل برای حل مشکلات صنایع جلسات مستمری برگزار می کند که نتایج خوبی دربرداشته است .

دین پرست افزود: مشکلاتی در حوزه امور مالیاتی، تامین اجتماعی، کمبود نقدینگی و بدهی هایی به ادارات آب، برق و گاز در این جلسات مطرح و راهکارهای لازم برای برون رفت از آن اتخاذ شده است و در امور صنایع تسهیل صورت گرفته است .

معاون وزیر کشور در سفر نیم روزه به ساوه ضمن بازدید از شرکت مقره سازی و‌ نیز کارخانجات نورد و لوله صفا در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان مرکزی که در شهرستان ساوه به ریاست استاندار به منظور بررسی مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی تشکیل شد، شرکت کرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: