• سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-15784-5
  • خبرنگار : 10130
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

معاون استاندار:

دیدار مسئولان با خانواده‌های محروم رشد اخلاقی مدیران را به همراه دارد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: دیدار مدیران اجرایی با خانواده‌های محروم رشد اخلاقی مدیران را به همراه دارد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، بهروز اکرمی در بازدید از خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی بیان کرد: فقر یک واقعیت موجود در جامعه است و باید برای ریشه‌کنی آن و یا کاهش فقر طرح‌های بلندمدت و اساسی اجرایی شود.

وی با بیان اینکه تا زمان اجرای برنامه‌های بلندمدت می‌توان بخشی از آلام این خانواده‌ها را با بازدید و دیدارها رفع کرد و ماه رمضان نیز فرصتی در این راستاست و افزود: می‌توان در بازدیدها کمک‌هایی را به این خانواده‌ها اختصاص داد. به عنوان مثال پزشکان می‌توانند با برنامه‌ریزی هرزگاهی در مناطق حاشیه حاضر و نسبت به درمان این خانواده‌ها اقدام کنند.

اکرمی اضافه کرد: مدیران نیز علاوه بر بازدید و کمک‌های نقدی، با حضور و دیدار مستقیم با این خانواده‌ها انگیزه خدمت بیشتری را در خود تقویت می‌کنند، بیشتر به فکر محرومان خواهند بود و در فرآیند امور اجرایی بخشی را به محرومان اختصاص می‌دهند، همچنین به رشد اخلاقی مدیران نیز کمک می‌کند .

معاون استاندار گفت: باید اقشار مختلف بازاریان، کسبه، مدیران و... صدقه جاریه خود را به این خانواده‌ها اختصاص دهند و امید است این مسیر ادامه یابد و نتیجه مثبت به همراه داشته باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: