• چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 982-2385-5
  • خبرنگار : 10146
  • منبع خبر : ----

راه‌یابی پروژه دانش‌آموزان محلاتی به مرحله کشوری طرح جابر بن حیان

مدیر آموزش و پرورش شهرستان محلاتگفت: پروژه طراحی و ساخت "ایستگاه دوکاره" دانش‌آموزان محلاتی به مرحله کشوری طرح جابر بن حیان راه یافت.

حجت الله محمدی در گفتگو با ایسنا، منطقه مرکزی، ضمن اعلام این خبرتصریح کرد: این پروژه توسط کیاوش عبادی، علی حاج‌آقایی، سینا علیزاده، امیرحسین کریمی و مهدی صمدی دانش‌آموزان دبستان شاهد شهید محلاتی به سرپرستی نیلوفر آزادنسب آموزگار این دانش‌آموزان طراحی و اجرا شده است و می‌بایست مجریان طرح برای تشریح طرح خود در داوری مرحله کشوری به همراه پروژه شرکت کنند.

وی افزود: یکی از طرح‌های بسیار مهم در حوزه ابتدایی طرح جابر بن حیان است که هدف از برگزاری آن تربیت دانش‌آموزانی کارآزموده در زمینه‌های پژوهشی و تحقیقاتی است.

مدیر آموزش و پرورش محلات اظهار کرد: در قالب این طرح این فرصت برای دانش‌آموزان مهیا می‌شود که از سنین پایین مفاهیمی مانند روش تحقیق را آموزش ببینند و برای انجام تحقیقات و پروژه‌های بزرگتر و پیچیده‌تر در آینده آماده شوند.

محمدی ایجاد روحیه پژوهشی و برانگیختن حس تحقیق و کاوش در دانش‌آموزان در کنار پرورش دانش‌آموزان خلاق  را از اهداف مهم طرح جابر عنوان کرد و گفت: شرکت دانش‌آموزان در طرح جابر را نوید بخش آینده ای فعال و پویا است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: