• سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 982-19884-5
  • خبرنگار : 10159
  • منبع خبر : ----

رشد 30 درصدی صدور پروانه های بهره برداری استان مرکزی در سال رونق تولید

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: در سال رونق تولید صدور پروانه‌های بهره‌برداری نسبت به بازه زمانی سال قبل 30 درصد رشد داشته است .

محمدرضا حاجی پور در گفت‌و‌گو با ایسنا، منطقه مرکزی، اظهار کرد: با توجه به منویات مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر رونق تولید و توسعه سرمایه گذاری، صنعتگران استان مرکزی به پیام رهبر انقلاب لبیک گفته‌اند و از ابتدای سال تا کنون 26 پروانه بهره برداری در استان صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل شاهد رشد 30 درصدی بوده‌ایم .

وی سیاست سازمان صمت را حفظ رتبه اول راه اندازی واحدهای راکد درسال جدید عنوان کرد و گفت: سیاست سازمان در سال جدید حفظ رتبه اول راه اندازی واحدهای راکد در کشور و نیز راه‌اندازی واحدهای بزرگ است که بر همین اساس در ماه‌های ابتدایی سال یکی از قدیمی ترین کارخانجات نساجی استان پس از سال‌ها رکود با مشارکت بخش خصوصی به چرخه تولید بازگشت و چراغش روشن شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی تصریح کرد: همچنین در این مدت شاهد افتتاح یکی از بزرگترین و پیشرفته‌ترین کارخانه‌های خاورمیانه با مشارکت 50 میلیون یورویی خارجی بودیم و این امر مبین سالی سرشار از تولید و اشتغال برای استان است .

حاجی پور خاطرنشان کرد: در سال جدید بر مبنای جوازهای تاسیس صادره پیش بینی رشد 39 درصدی سرمایه گذاری را نسبت به مدت مشابه سال گذشته داریم و این امر موید رویکرد سرمایه‌گذاران به اشتغال و تولید است.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: